यी हुन् पहिलो चरणको चुनाबमा भिड्ने ३७ क्षेत्रका प्रत्यक्ष उम्मेदवार,हेर्नुहोस नामावली सहित



आगामी मंसिर १० गते पहिलो चरणको प्रतिनिधि सभा निर्वाचनका लागि उम्मेदवारको अन्तिम नामावली निर्वाचन आयोगले सार्वजनिक गरेको छ। बुधबार उम्मेदवारी फिर्ता लिएपछि बाँकी रहेका उम्मेदवारको अन्तिम सूची आयोगले सार्वजनिक गरेको हो। पहिलो चरणमा प्रत्यक्षतर्फ ३२ जिल्लाका ३७ निर्वाचन क्षेत्रमा उम्मेदवार छन्।

आयोगले प्रतिनिधिसभा सदस्य तथा प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनका लागि जम्मा ७०२ जना उम्मेदवारलाई आज निर्वाचन चिह्न पनि प्रदान गरेको छ। १०० जनाको उम्मेदवारी फिर्ता भएको छ भने एक जनाको उम्मेदवारी रद्द भएको छ। कात्तिक ५ गते ३२ जिल्लामा प्रतिनिधिसभा सदस्यतर्फ ३७ र प्रदेशसभा सदस्यतर्फ ७४ पदका लागि जम्मा ८०३ जना उम्मेदवारहरुको उम्मेदवारी मनोनयन दर्ता कायम भएको थियो।

सूचना प्रविधि महाशाखाबाट प्राप्त जानकारी अनुसार, प्रदेशसभातर्फ ४८१ र प्रतिनिधिसभातर्फ ३२२ उम्मेदवारहरुमध्ये प्रदेशसभाका ६० र प्रतिनिधिसभाका ४० जनाको उम्मेदवारी फिर्ता भएको छ भने प्रदेशसभातर्फ एकजनाको उम्मेदवारी रद्द भएको छ। दोलखा जिल्लाका प्रदेशसभातर्फका जनसमाजवादी पार्टीका उम्मेदवार लक्ष्मण विश्वकर्माको उम्मेदवारी रद्द भएको छ।

हेर्नुस् प्रतिनिधि सभाका लागि उम्मेदवारको अन्तिम सूची

ताप्लेजुंग 1 आईतराज मावोहाङ लिम्बु पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
ताप्लेजुंग 1 केशव प्रसाद दाहाल पुरुष नेपाली काँग्रेस
ताप्लेजुंग 1 योगेश कुमार भट्टराई पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
ताप्लेजुंग 1 धन कुमार लिम्बु पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
ताप्लेजुंग 1 बिष्‍णु कुमार लिम्‍बु पुरुष संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
ताप्लेजुंग 1 चन्द्र कुमार साँवा पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
ताप्लेजुंग 1 डिल्ली राम बिष्‍ट पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
ताप्लेजुंग 1 छविन्द्र गुरुङ पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

 

पाँचथर 1 वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
पाँचथर 1 भीष्म राज आङदेम्वे पुरुष नेपाली काँग्रेस
पाँचथर 1 प्रेम राज लावती पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
पाँचथर 1 सागर केरुङ पुरुष संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
पाँचथर 1 शान्ती माया लिम्बु (शिगु) महिला एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
पाँचथर 1 भगि रथ लिम्वू पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
पाँचथर 1 दीन नाथ घिमिरे पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
पाँचथर 1 टोम राज थाम्‍सुहाङ पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
पाँचथर 1 दिल बहादुर लावती पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल

 

संखुवासभा 1 भरत राई (लाङछवा) पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
संखुवासभा 1 राजेन्द्र प्रसाद गौत्तम पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
संखुवासभा 1 गोपाल राज पौडेल पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
संखुवासभा 1 दिपक खड्का पुरुष नेपाली काँग्रेस
संखुवासभा 1 ट‌ंक बहादुर न्यौपाने पुरुष ग्रीन पार्टी नेपाल
संखुवासभा 1 फरेन्द्र शर्म (दाहाल) पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
संखुवासभा 1 नरेन्द्र राज राई पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
संखुवासभा 1 गुप्त बहादुर श्रेष्ठ पुरुष स्वतन्त्र
संखुवासभा 1 ललित गुरुङ्ग पुरुष राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
संखुवासभा 1 भवानी प्रसाद राई पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
संखुवासभा 1 राज कुमार लिम्बु पुरुष संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

 

भोजपुर 1 सुदन किराती पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
भोजपुर 1 उमेश जंग रायमाझी पुरुष नेपाली काँग्रेस
भोजपुर 1 चन्द्र प्रसाद राई पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
भोजपुर 1 अनिल बस्नेत पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
भोजपुर 1 युवराज कटवाल पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
भोजपुर 1 केदार राई मेवाहाङ पुरुष संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
भोजपुर 1 ध्रुवराज राई पुरुष राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
भोजपुर 1 डिल्ली राम वोहरा पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल

 

खोटाङ्ग 1 मदन कुमार राई पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
खोटाङ्ग 1 कृष्ण कुमार राई पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
खोटाङ्ग 1 गोकर्ण राई पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
खोटाङ्ग 1 सरस्वती वजिमय महिला नेपाली काँग्रेस
खोटाङ्ग 1 वीर लाल राई पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
खोटाङ्ग 1 धर्मराज पोखरेल पुरुष राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
खोटाङ्ग 1 विशाल भट्टराई पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
खोटाङ्ग 1 विश्‍वास राई पुरुष राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल
खोटाङ्ग 1 महेश वास्तोला पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
खोटाङ्ग 1 गणेश बहादुर राई पुरुष संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

 

ओखलढुंगा 1 चन्द्र विक्रम राई पुरुष संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
ओखलढुंगा 1 रुद्र कुमार फुयल पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
ओखलढुंगा 1 वजेन्द्र राई पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
ओखलढुंगा 1 राम हरि खतिवडा पुरुष नेपाली काँग्रेस
ओखलढुंगा 1 जुद्ध बहादुर राई पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
ओखलढुंगा 1 प्रभु राम श्रेष्ठ पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
ओखलढुंगा 1 केशव रमतेल पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
ओखलढुंगा 1 कुन्ता देवी खत्री महिला राष्ट्रिय जनमोर्चा
ओखलढुंगा 1 यज्ञ राज सुनुवार पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

 

दोलखा 1 वैकुन्‍ठ प्रसाद भण्‍डारी पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
दोलखा 1 काजी मान मोक्तान पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
दोलखा 1 विजय बाबु शिवाकोटी पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
दोलखा 1 रुद्र बहादुर खड्का पुरुष नेपाली काँग्रेस
दोलखा 1 पार्वत गुरुङ पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
दोलखा 1 कृष्ण प्रसाद शिवाकोटी पुरुष नेपाल मजदुर किसान पार्टी
दोलखा 1 सुब्बा श्रेष्ठ पुरुष स्वतन्त्र
दोलखा 1 नेत्र बहादुर के.सी पुरुष स्वतन्त्र
दोलखा 1 बल बहादुर दर्जी पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माक्र्सवादी)
दोलखा 1 चटक गुरुङ्ग पुरुष स्वतन्त्र
दोलखा 1 लक्षुमन गुभाजु बाडा पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
दोलखा 1 मिङगुर शेर्पा पुरुष स्वतन्त्र
दोलखा 1 ठाकुर मान थामी पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
दोलखा 1 गोबिन्द काफ्ले पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
दोलखा 1 चित्र बहादुर तमाङ पुरुष लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी

 

रामेछाप 1 बिजय बुमार गोले पुरुष लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
रामेछाप 1 शमसेर बहादुर बस्‍नेत पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
रामेछाप 1 श्याम कुमार श्रेष्‍ठ पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
रामेछाप 1 शम्भु नेपालि पुरुष नेपाल दलित पार्टी
रामेछाप 1 पुर्ण वहादुर तमाङ्ग पुरुष नेपाली काँग्रेस
रामेछाप 1 शान्त कुमार मगर पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
रामेछाप 1 गणेश वहादुर खड्गी नेवा पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
रामेछाप 1 कोमल बहादुर मगर पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
रामेछाप 1 मोहन कार्की पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
रामेछाप 1 दिल कुमार थापा मगर पुरुष राष्ट्रिय समाजवादी पार्टी, नेपाल
रामेछाप 1 अमृत बहादुर सुनुवार पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
रामेछाप 1 रिता माया कार्की महिला राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल

 

रसुवा 1 मोहन सिंह तामाङ पुरुष लिवरल डेमोक्रेटीक पार्टी
रसुवा 1 शर्मिला थापा क्षेत्री महिला स्वतन्त्र
रसुवा 1 जर्नादन ढकाल पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
रसुवा 1 सिदर याङजेन लामा महिला स्वतन्त्र
रसुवा 1 मोहन आचार्य पुरुष नेपाली काँग्रेस
रसुवा 1 विरेन्द्र कुमार उप्रेती पुरुष स्वतन्त्र
रसुवा 1 शिब बहादुर लामिछाने पुरुष स्वतन्त्र
रसुवा 1 नुर्पु ग्याम्जो तमाङ पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
रसुवा 1 बिजय कुमार पौडेल पुरुष स्वतन्त्र
रसुवा 1 सुजन डंगोल पुरुष स्वतन्त्र
रसुवा 1 कवि राज डंगोल पुरुष स्वतन्त्र

 

धादिङ्ग 1 राजन मगर पुरुष जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
धादिङ्ग 1 भुमि प्रसाद त्रिपाठी पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
धादिङ्ग 1 दिपेश थापा पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
धादिङ्ग 1 अजय कुमार रिमाल पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
धादिङ्ग 1 दिपक खतिवडा पुरुष स्वतन्त्र
धादिङ्ग 1 विश्व प्रसाद अर्याल पुरुष नेपाली काँग्रेस
धादिङ्ग 1 विश्‍वनाथ ढकाल पुरुष स्वतन्त्र
धादिङ्ग 1 राजु नेपाल पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
धादिङ्ग 2 रुद्र बहादुर गेलाङ मगर पुरुष स्वतन्त्र
धादिङ्ग 2 चन्द्रिका देवी लिम्बु महिला संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च
धादिङ्ग 2 खेम प्रसाद लोहनी पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
धादिङ्ग 2 दिलमान पाख्रिन पुरुष नेपाली काँग्रेस
धादिङ्ग 2 राम बहादुर सिलवाल पुरुष स्वतन्त्र
धादिङ्ग 2 सन्तोष कुमार तमाङ्ग पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
धादिङ्ग 2 भरत ढुं‌गाना पुरुष स्वतन्त्र
धादिङ्ग 2 धन बहादुर तामाङ पुरुष स्वतन्त्र
धादिङ्ग 2 राम माया परियार महिला नेपाली जनता दल
धादिङ्ग 2 टिका राम सुनार पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
धादिङ्ग 2 सिताराम दुवाडी पुरुष राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल

 

नुवाकोट 1 कृष्‍ण प्रसाद लामीछाने पुरुष नेपाल जनलोकतन्त्र पार्टी
नुवाकोट 1 कर्न बहादुर तामाङ पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
नुवाकोट 1 उत्तम अधिकारी पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
नुवाकोट 1 प्रदिप तामाङ पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
नुवाकोट 1 बिमल थापा पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
नुवाकोट 1 रवि गुरुङ्ग पुरुष स्वतन्त्र
नुवाकोट 1 डा.राम शरण महत पुरुष नेपाली काँग्रेस
नुवाकोट 1 एलिसा थापा महिला स्वतन्त्र
नुवाकोट 1 कृष्ण बहादुर तमाङ पुरुष स्वतन्त्र
नुवाकोट 1 हित बहादुर तामाङ पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
नुवाकोट 2 लक्ष्मी मुडभरी चौलागाई महिला देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
नुवाकोट 2 धर्म बहादुर गुरुङ पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
नुवाकोट 2 पुरुषोत्तम अधिकारी पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
नुवाकोट 2 अर्जुन नरसिंह के.सी. पुरुष नेपाली काँग्रेस
नुवाकोट 2 डिल बहादुर पुडासैनी पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
नुवाकोट 2 नारायण प्रसाद खतिवडा पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
नुवाकोट 2 चन्द्र तामाङ पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
नुवाकोट 2 सिताराम तिमल्‍सीना पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल

 

सिन्धुपाल्चोक 1 जगत वहादुर तामाङ्ग पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 1 अग्नि प्रसाद सापकोटा पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
सिन्धुपाल्चोक 1 साङ डोल्मा तामाङ लामा महिला संघीय खम्बुवान लोकतान्त्रिक पार्टी नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 1 सोम नोर्बु शेर्पा पुरुष आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 1 किरण शाक्‍य पुरुष नेपाल मजदुर किसान पार्टी
सिन्धुपाल्चोक 1 श्याम बाबु गौतम पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 1 पुर्ण बहादुर श्रेष्‍ठ पुरुष नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
सिन्धुपाल्चोक 1 लाक्पा दोर्जे लामा पुरुष तामाङसालिङ लोकतान्त्रिक पार्टी
सिन्धुपाल्चोक 1 मोहन बहादुर बस्नेत पुरुष नेपाली काँग्रेस
सिन्धुपाल्चोक 1 राजेन्द्र गिरी पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
सिन्धुपाल्चोक 1 दिर्ग बहादुर सुवेदी पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
सिन्धुपाल्चोक 1 टेक बहादुर जोशी पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 1 हस्त बहादुर विश्वकर्मा पुरुष जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 2 जयराम भण्डारी पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
सिन्धुपाल्चोक 2 विदुर प्रसाद चौलागाई पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 2 विर बहादुर तामाङ्‍ग पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
सिन्धुपाल्चोक 2 शेर बहादुर तामाङग पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
सिन्धुपाल्चोक 2 चन्द्र दत्त खतिवडा पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
सिन्धुपाल्चोक 2 पशुपति शम्शेर ज.ब.रा पुरुष राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (प्रजातान्त्रिक)
सिन्धुपाल्चोक 2 बाल कृष्ण तिमल्सिना पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
सिन्धुपाल्चोक 2 कुमार वोगटी पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
सिन्धुपाल्चोक 2 चन्द्र बहादुर तामाङ पुरुष स्वतन्त्र

 

गोरखा 1 कृष्ण गोपाल बन्जारा पुरुष नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
गोरखा 1 चिनकाजी श्रेष्ठ पुरुष नेपाली काँग्रेस
गोरखा 1 नारायण बाबु आचार्य पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
गोरखा 1 हरि राज अधिकारी पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
गोरखा 1 अमृत पुडासेनी पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
गोरखा 1 राम बहादुर नेपाली पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
गोरखा 1 आकाश राना मगर पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
गोरखा 1 दिपेन्द्र गुरुङ पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
गोरखा 2 नारायण बहादुर अर्याल पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
गोरखा 2 राम कृष्ण ढकाल पुरुष नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी
गोरखा 2 डा. बाबुराम भट्टराई पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
गोरखा 2 गोविन्द सिंह बस्नेत पुरुष नेपाल मजदुर किसान पार्टी
गोरखा 2 नारायण काजी श्रेष्‍ठ पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
गोरखा 2 नारायण अधिकारी पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
गोरखा 2 नवराज थापा पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
गोरखा 2 देव प्रसाद प्रधान पुरुष आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल
गोरखा 2 सोम बहादुर गरुङ पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

मनाङ्ग 1 टेक बहादुर गुरुङ पुरुष नेपाली काँग्रेस
मनाङ्ग 1 पोल्देन छोपाङ गुरुङ्ग पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

लमजुंग 1 द्धारीका प्रसाद मिश्र पुरुष स्वतन्त्र
लमजुंग 1 यम बहादुर थापा मगर पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
लमजुंग 1 देवेन्द्र पराजुली पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
लमजुंग 1 देव प्रसाद गुरुङ पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
लमजुंग 1 दिल बहादुर घर्ती पुरुष नेपाली काँग्रेस
लमजुंग 1 सोम बहादुर गुरुङ पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
लमजुंग 1 सुरेश चन्द्र न्यौपाने पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
लमजुंग 1 निराजन कुवँर पुरुष जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
लमजुंग 1 मेत्तर गुरुङ पुरुष देशभक्त समाज
लमजुंग 1 निर्देश सिलवाल पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
लमजुंग 1 खेमजङ्ग गुरुङ पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल

मुस्तांग 1 प्रेम प्रसाद तुलाचन पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
मुस्तांग 1 रोमी गौचन थकाली पुरुष नेपाली काँग्रेस

म्याग्दी 1 राम बहादुर शाही पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
म्याग्दी 1 रन बहादुर फगामी पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
म्याग्दी 1 खम बहादुर गर्बुजा पुरुष नेपाली काँग्रेस
म्याग्दी 1 तिलक बहादुर थापा मगर पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
म्याग्दी 1 नारायण शर्मा पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
म्याग्दी 1 फौज बहादुर कार्की पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
म्याग्दी 1 भुपेन्द्र बहादुर थापा पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बागलुङ 1 सुमन जंग राजभण्डारी पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
बागलुङ 1 सुर्य प्रसाद पाठक पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
बागलुङ 1 महेन्‍द्र जी सी पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
बागलुङ 1 चम्पा देवी खड्का महिला नेपाली काँग्रेस
बागलुङ 1 निर बहादुर क्षेत्री पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
बागलुङ 1 कृष्ण प्रसाद शर्मा पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
बागलुङ 2 याम बहादुर घर्तीमगर पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
बागलुङ 2 नर बहादुर पुन पुरुष नेपाली काँग्रेस
बागलुङ 2 देवेन्द्र पौडेल पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
बागलुङ 2 निल बहादुर पुन पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
बागलुङ 2 बाबुराम पाण्डे पुरुष आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

रुकुम पूर्व 1 कमला रोका महिला नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
रुकुम पूर्व 1 हरिशंकर घर्ती मगर पुरुष नेपाली काँग्रेस
रुकुम पूर्व 1 जीतमान पुन पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
रुकुम पूर्व 1 रतन बहादुर बुढा पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
रुकुम पूर्व 1 मोति राम खड्का पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
रुकुम पूर्व 1 चन्द्र प्रसाद शाही पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा

रोल्पा 1 कुमार शाह पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
रोल्पा 1 बर्षमान पुन पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
रोल्पा 1 मेख बहादुर विष्ट पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
रोल्पा 1 पुजा परियार महिला राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
रोल्पा 1 साउने बुढा पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
रोल्पा 1 सरोज घर्तीमगर पुरुष मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन
रोल्पा 1 राम बहादुर वली क्षेत्री पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
रोल्पा 1 अमर सिह पुन पुरुष नेपाली काँग्रेस

डोल्पा 1 धन बहादुर बुढा पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
डोल्पा 1 अर्जुन बहादुर शाही पुरुष राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी
डोल्पा 1 हर्क बहादुर ठकुल्ला पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
डोल्पा 1 अंगद कुमार बुढा पुरुष नेपाली काँग्रेस

मुगु 1 हस्‍त बहादुर मल्‍ल पुरुष नेपाली काँग्रेस
मुगु 1 राज बहादुर भाम पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
मुगु 1 गोपाल बहादुर बम पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जुम्ला 1 डिल्ली प्रसाद काफ्ले पुरुष नेपाल मजदुर किसान पार्टी
जुम्ला 1 देबेन्द्र बहादुर शाही पुरुष नेपाली काँग्रेस
जुम्ला 1 हरिहर चौलागाई पुरुष स्वतन्त्र
जुम्ला 1 अमित कुमार शाही पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
जुम्ला 1 विन बुढा पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
जुम्ला 1 गजेन्द्र बहादुर महत पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

कालिकोट 1 कर्ण बहादुर बुढा पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
कालिकोट 1 दुर्ग बहादुर रावत पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
कालिकोट 1 मीन बहादुर शाही पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
कालिकोट 1 ऐन बहादुर शाही पुरुष नेपाल मजदुर किसान पार्टी
कालिकोट 1 दान बहादुर सहकारी पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
कालिकोट 1 डिल्ली प्रसाद चौलागाई पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)
कालिकोट 1 भुपेन्द्र जंग शाही पुरुष नेपाली काँग्रेस
कालिकोट 1 नरेन्द्र बहादुर शाही पुरुष राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपाल

हुम्ला 1 तुल बहादुर शाही पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
हुम्ला 1 मङगल बहादुर शाही पुरुष नेपाली काँग्रेस
हुम्ला 1 रण बहादुर सार्की पुरुष जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
हुम्ला 1 देबकी शाही महिला एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
हुम्ला 1 काली बहादुर विक पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
हुम्ला 1 छक्क बहादुर लामा पुरुष स्वतन्त्र
हुम्ला 1 छिमी दोर्ची लामा पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

 

जाजरकोट 1 राजीव बिक्रम शाह पुरुष नेपाली काँग्रेस
जाजरकोट 1 युद्ध विर सिंह पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
जाजरकोट 1 रतन वहादुर बोहरा पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
जाजरकोट 1 शक्ति बहादुर वस्नेत पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
जाजरकोट 1 शेर बहादुर शाही पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल

 

बाजुरा 1 लाल बहादुर थापा पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
बाजुरा 1 दिलीप कुमार शाही पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
बाजुरा 1 कवि राज पण्डित पुरुष नेपाली काँग्रेस

 

बझाङ्ग 1 भीम बहादुर थापा पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
बझाङ्ग 1 मिन बहादुर सिंह पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
बझाङ्ग 1 जोगी बहादुर कुवर पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
बझाङ्ग 1 धरणीधर नाथ पुरुष देशभक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चा, नेपाल
बझाङ्ग 1 कल्पना भण्डारी महिला राष्ट्रिय जनमोर्चा
बझाङ्ग 1 पृथ्वी बहादुर सिंह पुरुष नेपाली काँग्रेस
बझाङ्ग 1 भैरव बहादुर सिंह पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

 

दार्चुला 1 जितेन्द्र सिंह महरा पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
दार्चुला 1 गणेश सिंह ठगुन्ना पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
दार्चुला 1 मनवीर दमाई पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
दार्चुला 1 धन बहादुर कुंवर पुरुष जनसमाजवादी पार्टी, नेपाल
दार्चुला 1 बिक्रम सिंह धामी पुरुष नेपाली काँग्रेस

 

बैतडी 1 नारायण दत्त अवस्थी पुरुष विवेकशील साझा पार्टी
बैतडी 1 बिरेन्द्र सिह भण्डारी पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
बैतडी 1 दामोदर भण्डारी पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
बैतडी 1 त्रिलोक बहादुर चन्द पुरुष एकीकृत राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी(राष्ट्रवादी)
बैतडी 1 नर बहादुर चन्द पुरुष नेपाली काँग्रेस

 

रुकुम पश्चिम 1 सरुण वाँठा मगर पुरुष नयाँ शक्ति पार्टी, नेपाल
रुकुम पश्चिम 1 खडकसिं खड्का पुरुष राष्ट्रिय जनमोर्चा
रुकुम पश्चिम 1 जनार्दन शर्मा पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)
रुकुम पश्चिम 1 गोपाल जी जङ्ग शाह पुरुष नेपाली काँग्रेस
रुकुम पश्चिम 1 जगत बहादुर चन्द पुरुष संघीय समाजवादी फोरम, नेपाल
रुकुम पश्चिम 1 कल बहादुर नाथ पुरुष नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले)

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
ओलीको नेतृत्वमा मुलुकले उन्नतिको बाटो समात्नेछ : देउवा

     नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली नेतृत्वको

कांग्रेस-एमालेबीचको ७ बुँदे सहमति प्रधानमन्त्री ओलीले सुनाए

     प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कांग्रेससँग भएको सात बुँदे सहमति बाचन गरेका

सहकारी ठगलाई कारबाही गर्छौँ : प्रधानमन्त्री ओली

    प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कुनै कालखण्डमा भएको भ्रष्टाचार र जोकोही भ्रष्टाचारी

बागमतीका मुख्यमन्त्री जम्कट्टेलले राजीनामा दिने

    नेकपा माओवादी केन्द्र बागमती प्रदेश संसदीय दलको सुझावपछि मुख्यमन्त्री शालिकराम जम्कट्टेलले