ल हेर्नुहोस,काठमाडौ महानगरका मेयर,उपमेयर र वडाध्यक्षहरूको मोवाइल नम्बरकाठमाडौ/ सार्बजनिक ओहोदामा रहेका व्यक्तीले प्रयोग गर्ने मोबाइल नम्बर सितिमिती पाईदैन, नम्बर पाउन पनि गतिलै पहुच चाहिन्छ।तर काठमाडौँ महानगरका पधाधिकारी र सदस्यका हकमा यो लागु नहुने भएको छ।

काठमाडौ महानगरपालिकाले नगरवासीको सिधा पहुँचका लागी आफ्नो जनप्रतिनिधीहरूको मोवाईल नम्बर सार्वजनिक गरेको छ । महानगरले मेयर विद्यासुन्दर शाक्य, उपमेयर हरिप्रभा खड्गी (श्रेष्ठ) र वडाध्यक्षहरूको मोवाइल नम्बर सार्वजनिक गरेको छ । नगरवासीले जनप्रतिनिधीहरूका नम्बरमा सिधै सम्पर्क गर्न सक्नेछन् ।

संक्षिप्त कुरा गर्दै नगरबासीको सल्लाह, सुझाव र गुनासो सुनुवाईका लागी मोवाइल नम्बर सार्वजनिक गरेको बताए । “हामीलाई प्राप्त नगरबासीका गुनासो, सल्लाह सुझावको चाँडो सुनुवाई गर्न अफिसियल नम्बर लिएका हौं,” शाक्यले भने, महानगरपालिकासँग सम्बन्धित बिषयमा मेयर, उपमेयर र वडाध्यक्षहरूसँग नगरबासीले सम्पर्क गर्न सक्नुहुनेछ ।”

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
करका दर व्यापारीले तोक्छ, जनता लुटिएको छ : अध्यक्ष ओली

      नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिलेको सरकारबाट जनता लुटिएकाले

मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरु नै देउवा सरकारविरुद्ध धर्ना

    पटक-पटक आग्रह गर्दा पनि प्रदेशलाई प्रहरी हस्तान्तरण नगरेको भन्दै संघीय सरकारविरुद्ध

१ करोड ३० लाखले मतदान गर्ने निर्वाचन आयोगको अनुमान

      मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि १

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक फिर्तागर्ने संकेत

        राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण गर्ने कि नगर्ने