चार्ल्स शोभराजलाई देश निकालाको तयारी 

 

सर्वोच्च अदालतको आदेशपछि जेलमुक्त हुन लागेका कुख्यात अपराधी चार्ल्स शोभराजलाई मुलुकबाट बाहिर पठाउने तयारी थालिएको छ । उनलाई आज जेलबाट सोझै अध्यागमन विभाग लैजान प्रहरीले आवश्यक तयारी गरेको बताइएको छ ।

उनलाई आज मध्यान्ह अगावै कालिकास्थान, डिल्लीबजारमा रहेको अध्यागमन विभागमा पुर्याउन लागिएको हो । ‘सिरियल किलर’ को रूपमा अन्तर्राष्ट्रिय पहिचान बनाएका चार्ल्सलाई सबै प्रक्रिया पूरा गरेर अध्यागमन विभागले सोझै विमानस्थलबाट उनको देश फ्रान्स पठाउने छ ।

काठमाडौंस्थित फ्रान्सेली राजदूतावासको समन्वयमा उक्त कार्य भइरहेको बताइन्छ । यता, चार्ल्सले भने केही दिन काठमाडौंको अस्पतालमा मुटुको उपचार गर्ने व्यवस्था मिलाउन अनुरोध गरेपनि अध्यागमन कानुनले उनलाई  जेलबाट होटलमा गएर बस्ने सुविधा नदिएको सरकारी अधिकारीहरु बताउँछन् ।

जेलमा छँदै आफ्नै कानुन व्यवसायी शकुन्तलाकी छोरी निहिता विश्वाससँग विवाह गरेका उनले जेलबाट छुटेपछि आज वा भोलि बौद्धस्थित होटल हायातमा भव्य विवाह भोजको तयारी समेत गरेका थिए । तर, जेलबाट अध्यागमन हिरासतमा राखेर सोझै विमान चढाएर फ्रान्स पठाइने भएपछि उनको उक्त योजना पनि भताभुङ भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यती विमान दुर्घटनास्थलमा श्रद्धाञ्जली सभा

    एकातिर बुद्ध धर्मालम्बीले आफ्नै परम्परा अनुसार पूजापाठ, अर्कोतिर हिन्दु धर्मावलम्बी ।

बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको