समानुपातितर्फ एमालेले २५ लाख मत कटायो, माओवादी चौथो नम्बरमा (सूचीसहित) 

 

प्रत्यक्षतर्फको मतगणना करिब सकिन लाग्दा समानुपातितर्फको गणना जारी छ । आइतबार बिहान ८ : ४५ बजेसम्म ९२ लाख ५७ हजार ८५० मत गणना सकिदा नेकपा एमालेले नेपाली कांग्रेससँगको अग्रतालाई झनै फराकिलो बनाउँदै पहिलोस्थानमा रहेको छ । एमालेले २५ लाख २५ हजार बटाउँदा कांग्रेसले २३ लाख ९२ हजार पुर्याएको छ ।

यस्तै माओवादीलाई उछिन्दै रवि लामिछाने नेतृत्वको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी तेस्रोमा उक्लिएको छ भने माओवादी चौथो बनेको छ । राष्ट्रिय स्वतवन्त्र पार्टीले १० लाख ६१ हजार ७५८ मत प्राप्त गर्दा माओवादी १० लाख ५६ हजार २७० मत ल्याएर पछ्याइरहेको छ ।

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी ५ लाख ४४ हजार ६३९ मतका साथ पाँचौं र ३ लाख १९ हजार ४६८ मत ल्याएर जसपा छैटौं स्थानमा छ । सीके राउतको जनमत पार्टीले २ लाख ५६ हजार ४६ ल्याउँदा नेकपा एसले २ लाख ४९ हजार २९२ मत पाएर सातौं स्थानमा रहेको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यती विमान दुर्घटनास्थलमा श्रद्धाञ्जली सभा

    एकातिर बुद्ध धर्मालम्बीले आफ्नै परम्परा अनुसार पूजापाठ, अर्कोतिर हिन्दु धर्मावलम्बी ।

बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको