चार नम्बरले के भन्छ, राजन भट्टराई ले भन्छ, भन्दै हजारौँ जनता सडकमा 

 

 

नेकपा एमालेका प्रतिनिधि सभा सदस्य उम्मेदवार राजन भट्टराईको काठमाण्डौ क्षेत्र नं ४ ले आज बिहान आफ्नो क्षेत्रमा मर्णिङवाक गरेको छ । एमाले क्षेत्र नं ४ को क्षेत्रीय कार्यालय गणेशथानबाट सुरु भएको मर्णिङवाक सिफल, कालोपुल, गौचरण, कमलपोखरी, ज्ञानेश्वर,मेतिदेबीहुदै ४ नम्बर क्षेत्रका मुख्य मुख्य स्थान परीक्रमा गरेको थियो । मर्णिङवाकमा एमालेका अगुवा कार्यक्रता, युवा, विद्यार्थी, नागरीक समाजका अगुवा कार्यक्रता, स्वतन्त्र नागरीक, कलाकार लगायत स्थानीय जनताको उपस्थिती थियो ।

स्थानीयवासी जनताले प्रतिनिधि सभा सदस्य उम्मेदवार राजन भट्टराई र प्रदेस सभा सदस्य उम्मेदवार तेज प्रसाद ढकाललाई घर घरमा फुल माला र अविर लगाएर विजयीको शुभकामना दिएका थिए । स्थानीयवासी जनता चार नम्बरले के भन्छ राजन भट्टराई ले भन्छ, राजन तेज हाई हाई अरु सबै बाई बाई, मंसिर चार ओली सरकार भन्ने नारा लगाएर सरकमा उत्रिएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
गाउँ-गाउँमा नवनिर्वाचित सांसद : मतदातालाई धन्यवाद दिँदै खुसी साट्दै

    प्युठानमा नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरु मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा पुग्न थालेका छन्। यही

चुनाव हारेका देउवाका मन्त्रीहरु अझै सिंहदरवारतिर घाम ताप्दै

    सरकारमा रहेका ६ मन्त्री प्रतिनिधिसभामा पराजित भएका छन् तर राजीनामा दिएका

समानुपातितर्फ एमालेले २५ लाख मत कटायो, माओवादी चौथो नम्बरमा (सूचीसहित)

    प्रत्यक्षतर्फको मतगणना करिब सकिन लाग्दा समानुपातितर्फको गणना जारी छ । आइतबार

दोलखाका १० मतदान केन्द्रमा १५ गते पुन: निर्वाचन गर्ने निर्णय

  दोलखा जिल्लाका १० वटा मतदान केन्द्रमा पुनः मतदानको मिति तोकिएको छ ।