बूढानीलकण्ठ १३ वडाको चुनिखेलमा राजन भट्टराईको भव्य स्वागत 

 

नेकपा एमाले बूढानीलकण्ठ १३ वडा पार्टी कमिटीद्वारा आयोजित  घरदैलो कार्यक्रममा काठमाडौं क्षेत्र नं. ४ का प्रतिनिधिसभा सदस्य उम्मेदवार डा. राजन भट्टराई र ४(२) प्रदेशसभा सदस्यका उम्मेद्वार जयराम थापाको स्वागतमा चुनिखेलका चोक, भित्रि सडक र गल्लीहरु सजाईएको छ ।

उम्मेद्वारद्वय डा. भट्टराई र थापा चुनिखेलवासीको घरदैलोमा पुग्दा जनताले अपार माया, उत्साह र सहभागिता जनाएका थिए । स्थानीयवासीको साथले उत्साहित बनेका डा. राजन भट्टराईले चुनिखेलले आगामी निर्वाचनमा ऐतिहासिक भूमिका निर्वाह गर्ने दावी समेत गरेका छन् ।

घरदैलो अभियानमा बूढानीलकण्ठ १३ का स्थानीयहरुको न्यानो स्वागत र सक्रिय सहभागिता रहेकोले आगामी मंसिर ४ को निर्वाचनमा चुनिखेलवासीले नेकपा एमालेलाई ठूलो मतान्तरले लिड गराउने नेकपा एमाले बूढानीलकण्ठ सचिव एवम् पूर्व वडाध्यक्ष श्रीकृष्ण श्रेष्ठले दावी गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
कांग्रेसकै नेतृत्वमा सरकार बन्छ : डा. शेखर कोइराला

  नेपाली कांग्रेस नेता डाक्टर शेखर कोइरालाले कांग्रेसकै नेतृत्वमा सरकार बन्ने बताएका छन्

समानुपातिकतर्फ एमाले र कांग्रेसबीचको मतान्तर १,२८,३८६

  यही मंसिर ४ गते भएको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको प्रत्यक्ष र

थापाथलीमाको सुकुम्वासी बस्ती हटाउन पछि नहट्ने महानगर

  काठमाडौं महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन) थापाथलीको सुकुम्वासी बस्तीलाई कुनै पनि हालतमा

आवासविहीन सुकुमबासीको राजनीति नगरौँ – बाबुराम भट्टराई

  ‘आवासविहीन सुकुमबासीको संवेदनशील प्रश्नमाथि कसैले छुद्र राजनीति नगरौँ ।  पूर्वप्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले