दिनेश श्रेष्ठले घरदैलो कार्यक्रम तिव्रता 

 

 

आगामी मंसिर ४ मा हुने निर्वाचनलाई लक्षित गरी सिन्धुपाल्चोक क्षेत्र न १ का राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका उम्मेदवार दिनेश श्रेष्ठले घरदैलो कार्यक्रममा तिव्रता दिए छन । आगामी मंसिर ४ मा हुने चुनाव लक्षित गरेर राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी सिन्धुपाल्चोकले नयाँ कार्यक्रम तथा अभियान घोषणा गरेको छ । सँगै पार्टीले घरदैलो कार्यक्रमहरुलाई तिव्रता दिएको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पाटी सिन्धुपाल्चोकले जनाएको छ । राष्ट्रियताको पक्ष, एमसीसी, नागरिकता विधेयकको विक्षमा, निःशुल्क शिक्षा, स्वास्थ्य र रोजगारीको व्यबस्थाको सवालमा राष्ट्रिय स्वतन्त्र पाटीको घोषणपत्रमा उल्लेख गरेको छ । उनले सबै मतदातालााई घण्टी चिन्हमा मतदान गरेर आफुलाई बिजय गराउन अनुरोध गरेका छन् । सबै घर घरमा उद्यम, व्यावसाय र रोजगरी, जनतालाई खुसी र सम्पन्न बनाउन मेरो उम्मेदवारी, भन्ने दिनेश श्रेष्ठको मुख्य नारा छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
गाउँ-गाउँमा नवनिर्वाचित सांसद : मतदातालाई धन्यवाद दिँदै खुसी साट्दै

    प्युठानमा नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरु मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा पुग्न थालेका छन्। यही

चुनाव हारेका देउवाका मन्त्रीहरु अझै सिंहदरवारतिर घाम ताप्दै

    सरकारमा रहेका ६ मन्त्री प्रतिनिधिसभामा पराजित भएका छन् तर राजीनामा दिएका

समानुपातितर्फ एमालेले २५ लाख मत कटायो, माओवादी चौथो नम्बरमा (सूचीसहित)

    प्रत्यक्षतर्फको मतगणना करिब सकिन लाग्दा समानुपातितर्फको गणना जारी छ । आइतबार

दोलखाका १० मतदान केन्द्रमा १५ गते पुन: निर्वाचन गर्ने निर्णय

  दोलखा जिल्लाका १० वटा मतदान केन्द्रमा पुनः मतदानको मिति तोकिएको छ ।