प्रचण्ड पत्नी सीता दाहाल आईसियुमा 

 

नेकपा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डकी पत्नी सीता दाहाल अस्वस्थ हुनुभएको छ । उहाँलाई बुधबार (हिजो) देखि नैललितपुरस्थित मेडिसिटी अस्पतालको आसियुमा राखेर उपचार भइरहेको छ । उहाँलाई हिजो बुधबार बिहान आपतकालीन अवस्थामा अस्पताल लगिएको श्रोतले बताएको छ ।

लामो समयदेखि विरामी रहनु भएकी दाहाललाई यसअघि अस्पताल लाने, ल्याउने चलिरहेको थियो । हिजो बढी नै विरामी भएपछि आकस्मिकरूपमा अस्पताल लगिएको हो । हिजो राजधानीमा आयोजित एक कार्यक्रममा प्रचण्ड नआउनु भएपछि कार्यकर्ताको चासो शान्त पार्न नेता नारायणकाजी श्रेष्ठले सीतालाई अस्पताल लगिएको कुरा सार्वजनिक गर्नुभएको थियो ।

प्रचण्डको आज (बिहीबार) सिन्धुली जाने कार्यक्रम थियो । तर, पत्नी सीताको आसियुमा राखेर उपचार भइरहेकाले उहाँ सिन्धसली जान नसक्ने हुनुभएको छ । बिहीबार उहाँ राजधानी काठमाडौंमै कार्यकर्ता भेटघाटलगायतका विविध कार्यक्रममा व्यस्त रहनुहुने पार्टी श्रोतले बताएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
कांग्रेसकै नेतृत्वमा सरकार बन्छ : डा. शेखर कोइराला

  नेपाली कांग्रेस नेता डाक्टर शेखर कोइरालाले कांग्रेसकै नेतृत्वमा सरकार बन्ने बताएका छन्

समानुपातिकतर्फ एमाले र कांग्रेसबीचको मतान्तर १,२८,३८६

  यही मंसिर ४ गते भएको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्य निर्वाचनको प्रत्यक्ष र

थापाथलीमाको सुकुम्वासी बस्ती हटाउन पछि नहट्ने महानगर

  काठमाडौं महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन) थापाथलीको सुकुम्वासी बस्तीलाई कुनै पनि हालतमा

आवासविहीन सुकुमबासीको राजनीति नगरौँ – बाबुराम भट्टराई

  ‘आवासविहीन सुकुमबासीको संवेदनशील प्रश्नमाथि कसैले छुद्र राजनीति नगरौँ ।  पूर्वप्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले