दोस्रो विहे गरेर गल्ती गरे : भुवन केसीकाठमाण्डौँ । कुनै जमाना थियो, नेपाली चलचित्रमा भुवन केसीको एकछत्र राज थियो । उनको स्टारडम बिक्थ्यो । आज भुवन हिजोको ब्याजमै चलिरहेका छन् । चलचित्रको नयाँ ट्रेन्डमा उनको अभिनय शून्यप्रायः छ । बरु उनी फिल्म बनाउने, निर्देशन गर्ने र छोरा अनमोलको स्टारडम चम्काउन सक्रिय देखिन्छन् ।

जे होस्, चर्चामै छन् भुवन, हिजोको भूमिकाका कारण । उनका कतिपय कदम निकै विवादास्पद रहे, विशेषगरी श्रीमती र गर्लफ्रेन्ड फेरबदलका कदम ।

हिजोको दिन सम्झँदै भुवन भन्छन्–‘जीवनमा मैले गरेको सबैभन्दा ठूलो गल्ती भनेको दोस्रो बिहे हो ।’ यसले मेरो करिअरमै ठूलो धक्का लाग्यो । दोस्रो बिहे नगरेको भए मलाई औँला देखाउने मानिस सायदै हुन्थे होला । अभिनयबाट बटुलेको सफलता र चर्चालाई दोस्रो बिहेले नकारात्मक पाटोमा लगेर ठेलिदियो । तर, यो नचाहँदानचाहँदै भएको एउटा संयोग मात्र थियो ।

कोही मानिसले एकजनासँग मात्रै जीवन बिताउनुपर्छ भन्ने कुरामा म सहमत छैन । एकजनासँग मात्र जीवन बिते त सुनमा सुगन्ध हो । तर, त्यसो नभएको खण्डमा डिभोर्स गरेर अर्कैसँग बिहे गर्ने अधिकार हरेक मानिसलाई छ । तर, पपुलर भएकालाई चाहिँ यो कुराले निकै अप्ठ्यारो पार्दो रहेछ । ठूलै अपराध गरेजस्तो बनाइँदो रहेछ । जीवनमा सँगै बस्न नसक्ने अवस्था आएर अर्को बिहे हुने हो । मेरो सफलतामा जलेकालाई दोस्रो बिहेले औँला उठाउने मौका दिएको कुरा म स्विकार्छु ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेप्से ७६.६५ अंकले वृद्धि, कारोबार रकम पनि बढ्यो

    साताको तेस्रो कारोबार दिन मंगलबार सेयर बजार परिसूचक नेप्से ३.६५ प्रतिशतले