काठमाडौंमा दिनदहाडै गोली हानी व्यापारीको हत्या (हेर्नुस् भिडियो) 

 

देशको राजधानीमै सोमबार साँझ व्यापारीको गोली हानी हत्या भएको छ । सर्लाहीको हरिवन घर भएर काठमाडौंको कागेश्वरी मनोहरा नगरपालिका-८ गोठाटारमा एभेन्जर इन्टरप्राइजेज गार्मेन्ट सञ्चालन गर्दै आएका ५५ वर्षीय लाल मोहम्मद भन्ने मोहमम्द दर्जीको गोली हानी हत्या भएको हो ।

मोहम्मद जोरपाटीबाट कपडा प्याक गर्ने प्लास्टिक लिएर कारमा गोठाटार फर्किएका थिए । कारबाट झर्नेवित्तिकै उनीमाथि गोली प्रहार भयो । प्रत्यक्षदर्शीका अनुसार मोटरसाइकलमा आएकाहरुले उनीमाथि गोली चलाएका थिए । गोली चल्न थालेपछि मोहम्मद गोली छल्नलाई कारको वरिपरि भाग्दै घुमिरहे तर हतियारधारीले गोली हान्न रोकेनन् । घटनास्थलको सीसीटीभी फुटेजमा रातो रंगको सर्ट लगाएर पल्सर मोटरसाइकलमा आएका व्यक्तिहरुले गोली हानेर भागेको देखिएको छ ।

गोली चलेको सुनेपछि घरभित्र रहेकी मोहम्मदकी छोरी एक तलामाथिबाट हामफालेर गोली हान्नेलाई लखेट्दै गएको सीसीटीभीमा देखिएको छ । गोली लागेर मोहम्मद गम्भीर भएपछि गोली हान्ने समूह पेस्तोल त्यहीं फालेर मोटसाइकलमा भागेको प्रत्यक्षदर्शीको भनाइ छ ।

मोटरसाइकलमा आउँदा दुई जना आएको र भाग्ने क्रममा तीन जना थिए । घटनास्थलबाट पेस्तोल बरामद भएको छ । घटनास्थलमा काठमाडौं प्रहरी परिसर र उपत्यका अपराध अनुसन्धान कार्यालयको टोलीले अनुसन्धान गरिरहेको छ ।मोहम्मदको त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा उपचाररतको क्रममा मृत्यु भएको हो । उनी १० बर्ष जेल बसेर तीन बर्ष पहिला मात्र छुटेका थिए । गोलीकाण्डको पुरानो घटनासँगै कनेक्शन रहेको आशंका गरिएको छ ।

 

हेर्नुस् सीसीटीभी फुटेज

प्रतिक्रिया दिनुहोस
गाउँ-गाउँमा नवनिर्वाचित सांसद : मतदातालाई धन्यवाद दिँदै खुसी साट्दै

    प्युठानमा नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिहरु मतदातालाई धन्यवाद दिन घरदैलोमा पुग्न थालेका छन्। यही

चुनाव हारेका देउवाका मन्त्रीहरु अझै सिंहदरवारतिर घाम ताप्दै

    सरकारमा रहेका ६ मन्त्री प्रतिनिधिसभामा पराजित भएका छन् तर राजीनामा दिएका

समानुपातितर्फ एमालेले २५ लाख मत कटायो, माओवादी चौथो नम्बरमा (सूचीसहित)

    प्रत्यक्षतर्फको मतगणना करिब सकिन लाग्दा समानुपातितर्फको गणना जारी छ । आइतबार

दोलखाका १० मतदान केन्द्रमा १५ गते पुन: निर्वाचन गर्ने निर्णय

  दोलखा जिल्लाका १० वटा मतदान केन्द्रमा पुनः मतदानको मिति तोकिएको छ ।