राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीमा जाँदै रवीन्द्र मिश्र 

 

विवेकशील-साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्र सो पार्टीको ठूलो हिस्सा लिएर राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीसँग एकता गर्न तयार भएका छन् । यद्यपि सबै कुरा टुंगिइसकेको छैन ।

एकतामा जाँदा मिश्रले पहिलो वरियताको उपाध्यक्षमा सहमति जनाएको स्रोतले बताएको छ । यसअघि उनलाई सहअध्यक्ष बनाउने गरी छलफल अघि बढेको थियो । तर, उपाध्यक्ष बुद्धिमान तामाङलगायतका केही नेताको विरोधका कारण यसमा सहमति भएन । अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले पनि पार्टीको विधानमै सहअध्यक्षको व्यवस्था नभएकाले आफूलाई अप्ठेरो परेको सुनाएपछि मिश्र लचक बनेका हुन् ।

बुद्धिमान भने मिश्रलाई पहिलो वरियताको उपाध्यक्ष दिनसमेत सकारात्मक छैनन् । एकतामा सबैभन्दा बाधक देखिएका बुद्धिमानकै नेतृत्वमा अध्यक्ष लिङ्देनले वार्ता समिति बनाएका थिए । समितिमा भुवन पाठक र निरञ्जन थापा सदस्य छन् । उनीहरुसहित राप्रपाको ठूलो हिस्सा मिश्र समूहसँग एकतालाई लिएर उत्साहित छ । तर, बुद्धिमानसहितका एकाध नेताहरुले अड्को थापेर अध्यक्ष लिङ्देनलाई सकस परेका छन् ।

राप्रपासँग एकता हुने-नहुने एकदुई दिनभित्रै टुंगो लाग्ने स्रोतले बतायो । मिश्र सुरुदेखि अत्यन्तै लचक भए पनि यदि सम्मानजक एकताको परिस्थिति नभएको खण्डमा अन्तिम समयमा भाँडिन सक्ने विवेकशील-साझा स्रोतको दाबी छ । तर, सम्मानजनक एकता भएको खण्डमा भने सो पार्टीको आधाउधी हिस्सा राप्रपामा जान तयार देखिन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश