गठबन्धन सरकारविरुद्ध अनसन बस्दै गोबिन्द केसी 

 

स्वास्थ्य क्षेत्र सुधारको माग गर्दै आएका डा. गोविन्द केसीले गठबन्धन सरकारविरुद्ध अनसन थाल्ने भएका छन् । नेपाली कांग्रेसका सभापति तथा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा, नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ लगायतको गठबन्धन सरकारले जनस्वास्थ्यमा ध्यान नदिएको भन्दै केसी अनसन बस्न लागेका हुन् ।

आमरण अनसन बस्नका लागि उनी प्रधानमन्त्री देउवाको गृहप्रदेशस्थित कैलालीको धनगढीतिर लागेका छन् । धनगढी प्रधानमन्त्रीपत्नी आरजु राणा देउवाले चुनाव लडेको क्षेत्र पनि हो । डा. केसीले ६ बुँदे माग राख्दै देउवा सरकारलाई अल्टिमेटम दिएका थिए । सरकारले माग पूरा नगरेको भन्दै उनले २०औं अनशन शुरू गर्ने तयारी गरेका छन् । सोमबार साँझ ५ बजेदेखि केसी धनगढीमा अनसन बस्दैछन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश