रवीन्द्र मिश्रपनि केपी ओलीको शरणमा 

 

पछिल्लो समय राजसंस्थाको पक्षमा खुलेर नयाँ राजनीतिक तरंग सिर्जना गरिरहेका विवेकशील साझाका पूर्वअध्यक्ष रवीन्द्र मिश्र आइतबार साँझ एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको निवासमा देखापरे । ओलीको बहुचर्चित बालकोट निवासमा मिश्रको यो पहिलो पाइला टेकाइ थियो भने ओलीसँग पहिलो वान टु वान भेट पनि ।

बेलुका ७ बजे निवासमा आइपुगेका मिश्रसँग ओली करिब अढाई घन्टा गफिए । उक्त गफगाफको मुख्य विषय राजनीतिक नै थियो । यद्यपि, ‘राष्ट्रवादी’ छविका दुई नेताहरुबीच राष्ट्रियतासँग सम्बन्धित मुद्दाहरुमा पनि विमर्श हुने नै भयो । ओलीले आफ्नो सरकारका पालामा चुच्चे नक्शासहित छपाएका सिक्काहरु अर्को सरकारले सार्वजनिक गर्न रोकेको दावी गरेका थिए । उनले केही उपहारका रुपमा आफूलाई केही सिक्काहरु दिएको मिश्रले फेसबुकबाटै सार्वजनिक गरिसकेका छन् ।

राजनीतिक विषयको कुराकानी चाहिँ आगामी निर्वाचनमाथि नै केन्द्रित थियो । स्रोतका अनुसार मिश्रले आगामी निर्वाचनमा एमाले र विवेकशीलबीच तालमेलको अनौपचारिक प्रस्ताव राखेका थिए । त्यसमा ओली सकारात्मक सुनिए । गठबन्धनका कारण देशको दलीय प्रणालीमै आघात परिरहेको भन्दै ओलीले आगामी चुनावमा आफ्नो पार्टी स्थानीयस्तरमा तालमेलका लागि खुला रहेको संकेत गरे ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश