डोजर चलाउन रहर भए सिकेर आउनुस् : महेश बस्नेत 

 

नेकपा एमालेका युवा नेता महेश बस्नेतले काठमाडौं महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन)को पछिल्ला कार्यप्रति टिप्पणी गरेका छन् । मेयर बालेनले पछिल्ला दिन अनाधिकृत संरचना भत्काउन आफैं उपस्थित भएर अघि सरिरहेका छन् । त्यसै विषयमा नेता बस्नेतले कटाक्ष गरेका हुन् ।

‘एउटा प्रोग्राम सकेर जस्ट घर पुगे बालेनजीको टिप्पणी हेरें खुसी लाग्यो । तपाईलाई सबैको घरको नक्सा हेर्ने भुत सवार भएछ । मेरो घरको नक्सा हेर्न मन भए सूर्यविनायक नगर पालिकामा काजमा आउनुहोला,’ बस्नेतले फेसबुकमा लेखेका छन् । बिहीबार अल्फाबिटाको भवन भत्काउने क्रममा सञ्चालकसँग भनाभन भएको थियो । त्यसक्रममा मेयर बालेनले कार्यालय पुगेर नक्सा लिएर आएका थिए ।

बस्नेतले बालेनलाई डोजर चलाउने रहर भए सिकेर आउन पनि सुझाएका छन् । उनले लेखेका छन्, ‘तपाइँलाई भत्काउने र ध्वंस गरेर हिरो हुन्छु भन्ने लाग्या होला । हाम्रोतिर ध्वंस होइन निर्माणको लहर चलेको छ । यताका डोजरमा मेयर चढ्दैनन् ड्राइभर चढ्छन् । डोजर चलाउन रहर भए ड्राइभिङ सिकेर आउनुहोला ।’

त्यस्तै, २, ४ सय फेसबुके फ्यान भए भनेर नमात्तिन पनि बस्नेतले बालेनलाई आग्रह गरेका छन् । ‘विगतका यस्ता २,४ सय फेसबुके फ्यान भएका म्यान अहिले कहाँ छन् खोज्नै पर्ने भाको छ । गाली गलौजको संस्कृति हाम्रो संस्कृति होइन । त्यसको विकास र प्रोत्साहनमा अहिले त रमाइलै होला पछि तपाईंका बिरोधीले पनि त्यही शैली अपनाए भने गाह्रो होला,’ बस्नेतले अगाडि लेखेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश