एमाले चुनाव केन्द्रित बैठकमा यस्ता छन एजेण्डा 

प्रमुख विपक्षी दल नेकपा एमालेले निर्वाचनको तयारी तथा रणनीति बनाउन आजबाट केन्द्रीय तहका बैठकहरु आयोजना गरेको छ । एमाले स्थायी कमिटीको बैठक आज बोलाइएको छ । विहान ११ बजे पार्टी केन्द्रीय कार्यालय च्यासलमा बस्ने बैठकले चुनावको तयारीका बारेमा छलफल गर्ने र पोलिटव्युरो तथा केन्द्रीय कमिटी बैठकका एजेण्डा तय गर्ने बताइएको छ ।

एमालेले भदौ ९ गते पोलिटव्युरो र १० तथा ११ गते केन्द्रीय कमिटी बैठक बोलाएको छ । पोलिटव्युरो र केन्द्रीय कमिटी बैठकले उम्मेदवार छनौटका मापदण्ड तथा चुनावी तयारुीका बारेमा निर्णय गर्नेछ । चुनावअघि एमालेको पोलिटव्युरो,केन्द्रीय कमिटीको बैठक सम्भवतः यो अन्तिम हुनेछ । टिकट वितरण लगायतका महत्वपूर्ण निर्णय सचिवालय बैठकबाट हुनेछन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश