नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीबाट वामदेव फेरी आउट (पत्रसहित ) 

 

संयोजकबाट वामदेव गौतमलाई निष्कासित गरेर संयोजक बनेका युवराज सफल नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियानको नाम परिवर्तन गरेर नयाँ पार्टी खोल्ने प्रक्रियामा अघि बढेका छन् । मंगलबार बसेको बैठकले नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियानको नाम परिवर्तन गरी ‘समाजवादी केन्द्र’ राख्ने निर्णय गरेको भन्दै त्यसको जानकारी निर्वाचन आयोगलाई गराइएको छ ।

केन्द्रलाई साझा चुनावी मोर्चाको रूपमा प्रयोग गरेर जाने निर्णय गरेको आयोगलाई लेखिएको पत्रमा उल्लेख छ । चुनावको मिति घोषणापछि समाजवादी केन्द्रमा आबद्ध कुनै दलको चुनाव चिन्ह लिएर आयोगमा पेस गर्ने पत्रमा लेखिएको छ ।बैठकले युवराज सफल, कृष्णगोपाल बञ्जरा, नीलकण्ठ पौडेल, र मिठानाथ देवकोटा सम्मिलित अध्यक्ष मण्डल पनि गठन गरेको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश