सरकार के हेरेर बसेको छ पाटे बाघले २१ बाख्रा खायो : सांसद रावल 

 

प्रतिनिधि सभा सदस्य झपट रावलले कैलालीको मोहन्याल गाउँपालिका रहेको पाटे बाघ नियन्त्रण गर्न सरकारसँग माग गरेका छन् । प्रतिनिधि सभाको आजको बैठकमा उनले १६ गते पाटे बाघले स्थानीयका २१ बाख्रा मारेको भन्दै सरकारलाई उक्त बाघ नियन्त्रण गर्न माग गरेका हुन् ।

उनले कालिका सामुदायिक वनमा स्थानीय धर्मराज मिजासका १० नवीन बडूवालका ८, पहिला बिटुलाको २ र साबित्रा बडूवालको एउटा खसी बाख्रा मारेको उनले जानकारी गराएका हुन् । दुई डमरु सहित रहेको वयस्क बाघबाट अहिले पनि स्थानीय त्रसित रहेको भन्दै उनले बाघ नियन्त्रण गर्न माग गरेका हुन् । उनले आफूले पाउने सांसदको यो महिनाको भत्ता समेत उनीहरूलाई उपलब्ध गराउने घोषणा गरेका थिए ।

शून्य समयमा उनले ठुलिगाड र कर्णालीको कटान नियन्त्रण गर्न माग गरे । चिसापानी सोल्डामा पहिरो गइरहेको भन्दै सडक मर्मतको माग पनि गरेका थिए । उनले कैलाली लम्की चुहा १ मा प्रस्तावित डुडेझाडी औद्योगिक क्षेत्र को इआइए अड्किएको भन्दै उनले गुनासो गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश