को- को हुन् कान्छी च्यापेर फरार हुने मन्त्रीहरु ?काठमाडौँ/ बैशलाई ब्यबस्थापन गर्न नसकेको भनौ भने घरमा श्रीमती छन् अझ कतिका त नाती नातिना समेत छन्।तर, अमत्याइ लागे पछि बुद्दिमा बिर्को लागे पछि मान्छेले कसरी गती छोड्छ भन्ने गतिलो उदाहरण बनेका छन् केही थान पूर्व मंत्री र नेताहरु। एमाले त्यागेर माओबादी बन्दै फेरी एमाले छिरेर मंत्री बनेका रबिन्द्र श्रेष्ठले घरकी श्रीमतीको बिल्लीबाठ पारेर छोरी समानकी धादिंगकी सुपेक्षा सिलवाललाइ लिएर दम्पच ठोके।उनको फस्टाउदो राजनीतिक यात्रा तिनै सुपेक्षाको एक अंगालो माया संगै सती गयो। यतिबेला श्रेष्ठ गुमनाम छन्।
बहुचर्चित केपी ओली सरकारका एक जना मन्त्रीको पनि राजयोगले पिछा गरेकै बेला बहारवालीले अंगालो मारिदिइन। अघिल्लो संबिधान सभाको सदस्य हुदै
देखीको चर्चित अनुहार विश्वेन्द्र पासवान यतिबेला मंत्री हुदा इलु इलु गरेकी युवतीका कारण सडकमा झरेका छन्। आफ्नै पार्टीका कार्यकर्ताकी २६ बर्षकी युवतीलाई उनले प्यार मात्र गरेनन, गर्भनै बोकाईदिएको चर्चा उनी मंत्री भएको बाताबरण मन्त्रालय परिसरमा चल्ने गरेको छ। बाहिरी युवती संगको लसपसका सम्बन्धमा पर्याप्त जानकारी लिएपछि पासवानका कान्छा छोराले पेटमा लात्तीले हान्दा त्यसको असरले बिश्वेन्द्रले भारतको मेदांत अस्पताल पुगेरै
उपचार गराउनु परेको थियो। यतिबेला पासवानलाई साबिकको निवास गौशालाबाट छोराले निकाल्दिएका छन्। कान्छी संग उनी यती बेला नख्खु तिर बस्न
थालेका छन्।

प्रचण्ड सरकारका मंत्री प्रेम बहादुर सिङ्ग पनि नाम अनुसारकै काम गर्नमा उत्तिकै माहिर छन्।३ वटी बैध श्रीमती थुपारेका उनले अर्की अबैध श्रीमती संग रात बिताउनु परेको छ।६५ बर्षे सिङ्गलाइ नलिनीले भरपुर साथ दिदै आएकी छिन।प्रेम र सेक्सको मामिलामा धेरै नेताहरु कम्जोर छन्। टोप बहादुर रायमाझी, बद्री प्रसाद न्यौपाने, अर्जुन नर्सिङ्ग केसी, फर्मुल्ला मन्सुर, दिपक बोहोरा लगायतका पूर्व मंत्री स्त्रीका मामिलामा कम्जोर छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रास्वपाका तीन मन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका तीनमन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत भएको छ । श्रम, रोजगार

ओली, प्रचण्ड र देउवाबीच सिंहदरबारमा छलफल

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र

 राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा माओवादीकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध

    राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन्

सत्ता गठबन्धनको एकता जसरी पनि जोगाउँछु : प्रचण्ड

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सत्ता साझेदार दलहरुबीचको एकतालाई जसरी पनि जोगाउने