निकुञ्ज भित्र भुमिगत तारको बैकल्पिक ब्य्वस्थाको माग गर्दै ज्ञापनपत्र 

 

 

निकुञ्ज भित्र भुमिगत तारको बैकल्पिक ब्य्वस्थाको माग गर्दै आज सिहदरवार स्थित बन तथा वातावरण मन्त्रालयमा पुगि एमाले माडिका युवा नेता बिमल केसि , चितवन काठमान्डौ सम्पर्क मन्चका अध्यक्ष राम चन्द्र कन्डेल र सदस्री सागर अधिकारिको टोलिले ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको छ । बन तथा वातावरण मन्त्री श्री राम सहाय प्रसाद यादव समझ चितवन राष्ट्रिय निकुन्ज भित्र भुमिगत रुपमा बिछ्याइएको तारमा देखिने बारम्बारको समस्याको कारण माडी बासी समुदाय बर्षौ देखि पीडित भएको र एक पल्ट समस्या देखिँदा ४र५ दिन सम्म माडी अन्धाकार हुने कुरा मन्त्री ज्यु लाई अवगत गराएको छ साथै निकुन्ज भित्र भुमिगत बैकल्पिक तार बिछ्याउने प्रस्ताबलाइ यथासक्य स्वीकृत र कार्यान्वयन गरि बैंकल्पिक केबुल राख्न गर्नुपर्ने वातावरणीय प्रभाव मुल्यांकन र अन्य प्रकृया तत्कालै अगाडि बढाउन मन्त्रालय सङ अनुरोध गरेको छ । ध्यानाकर्षण पत्र बुझ्दै माननीय मन्त्री ज्युले बिभाग मार्फत माडिको समस्याको समाधानको लागि आवश्यक निर्देशन दिने र यथासक्य चाडो निकुञ्जमा बैकल्पिक भुमिगत तारको ब्यवस्था गर्ने प्रतिबद्धता जनाउनु भयो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
करका दर व्यापारीले तोक्छ, जनता लुटिएको छ : अध्यक्ष ओली

      नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिलेको सरकारबाट जनता लुटिएकाले

मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरु नै देउवा सरकारविरुद्ध धर्ना

    पटक-पटक आग्रह गर्दा पनि प्रदेशलाई प्रहरी हस्तान्तरण नगरेको भन्दै संघीय सरकारविरुद्ध

१ करोड ३० लाखले मतदान गर्ने निर्वाचन आयोगको अनुमान

      मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि १

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक फिर्तागर्ने संकेत

        राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण गर्ने कि नगर्ने