ओली निवास बालकोटमा नारायणकाजीको साढे २ घण्टा 

 

नेपाली राजनीतिमा बेलाबेलामा अनौठो दृष्य देखिने गर्छ । आइतवार दिउसो नेकपा एमालेका अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको निवास बालकोटमा दिउसो त्यस्तै दृष्य देखियो ।

एकीकृत पार्टी नेकपा ताका नै निवासमा कुनै नेता भेटन नजाने भनेर निकै चर्चामा आइरहने नेकपा माओवादी केन्द्रका बरिष्ठ नेता नारायणकाजी श्रेष्ठ अपरान्ह ४ बजे ओली निवास बालकोट आइपुग्नु भयो । एमाले अध्यक्ष ओली आराम गरेपछिको समयको छनक पारेर श्रेष्ठ बालकोट पुग्नुभएको थियो । जतिबेला सचिवालयका सिमित ब्यक्तिबाहेक ओली निवासमा कोही थिएनन ।

बालकोटस्थित सुरक्षास्रोतका अनुसार नेता श्रेष्ठ बालकोट पुगेलगत्तै अध्यक्ष ओलीसँग छलफलमा बस्नुभयो । दुई नेताबीच झण्डै साढे २ घण्टा छलफल भएको छ । नेपाली कांग्रेस नेतृत्वको गठबन्धनमा रहेको माओवादीले संसदबाटै प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा र प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्माको अमेरिका भ्रमणको बिषयलाई लिएर कडा आपत्ति जनाएको छ । त्यत्तिमात्र होइन, भ्रमण नै स्थगित गर्नुपर्ने अडान राखिरहेको छ ।

सत्ता साझेदार दलबीच चर्काे तिक्तता बढिरहेको बेला माओवादी नेता श्रेष्ठ बालकोट पुग्नुलाई अर्थपुर्ण रुपमा हेरिएको छ । ‘उहाँ (श्रेष्ठ) ४ बजे बालकोट आइपुग्नु भएको थियो, लामो छलफल गरेर साढे ६ बजे निस्कनु भयो,’ ओली निकट स्रोतले भन्यो, ‘के कुराकानी भयो ? त्यो भने दुई नेताबीचमै सिमित रहेको छ ।’ स्रोतका अनुसार श्रेष्ठ निस्कदा अनुहारमा निकै चमक देखिएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यसरी हुन सक्छन् एमाले–माओवादीको केन्द्रदेखि प्रदेशसम्म सरकार

    नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकार गठनबारे सबै विकल्प खुला राख्ने निर्णय लिएपछि

यी हुन् एमालेबाट चुनिनसक्ने समानुपातिकका सांसदहरू

    ४ मंसिरमा सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनको मतपरिणाम अन्तिम

बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी पार्किङ माग गर्दै आन्दोलनमा

  सडक किनारमा पार्किङ गर्न नदिएको विरोधमा बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी आन्दोलनमा उत्रिएका छन्

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल आज दिनभर प्रभावित

    त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा आज (बिहीबार) क्यालिब्रेसन (यान्त्रिक परीक्षण) उडान हुँदैछ। थाइल्याण्डको