तीन महानगरमा उपमेयर जित्दै एमाले 

 

काठमाडौंसहित तीन महानगरपालिकाको उपमेयरमा नेकपा एमालेका उम्मेदवारले पराकिलो अग्रता बनाएर जीतको नजिक पुगेका छन । काठमाडौं महानगरमा उपमेयरकी उम्मेदवार सुनिता डंगोलले त प्रतिस्पर्धी भन्दा तीन गुना बढी मत पाउनु भएको छ ।

यस्तै ललितपुर र पोखरामा पनि एमालेका उपमेयरका उम्मेदवारले फराकिलो अग्रता बनाएका छन । तीन वटै महानगरमा मेयरमा भने एमाले उम्मेदवार पछि परेका छन । उपमेयरमा काठमाडौंमा सुनिताले ३८ हजार ३ सय ५१ मत पाउनु भएको छ भने उहाँका प्रतिस्पर्धी गठबन्धनबाट उम्मेदवार बन्नुभएका नेकपा एकीकृत समाजवादीका रामेश्वर श्रेष्ठले केवल १३ हजार ४ सय ३१ मत पाउनु भएको छ । उहाँ भन्दा सुनिताले २४ हजार ९ सय २० मत बढी पाउनु भएको छ ।

ललितपुर महानगरपालिकामा पनि एमालेकी मञ्जली शाक्य उपमेयरमा निकै अगाडि हुनुहुन्छ । शाक्य गठबन्धनका उम्मेदवार भन्दा ५ हजार मत बढी पाउनु भएको छ । एमालेकी मञ्जलीले १५ हजार ७ सय ६५ मत पाउनु भएको छ भने गठबन्धनका उम्मेदवारले १० हजार ८ सय ३४ मत पाएका छन । अहिलेसम्म मञ्जली ४ हजार ९ सय ३१ मतले अगाडि हुनुहुन्छ ।

यस्तै पोखरामा पनि एमाले उम्मेदवार मञ्जु गुरुङले मतान्तर बढाउँदै अग्रता लिनुभएको छ । गुरुङले ४१ हजार २ सय १९ मतका साथ अग्रता लिनुभएको हो । पोखरामा उहाँका प्रतिस्पर्धी गठबन्धनका उम्मेदवारले ३९ हजार ७ सय ४३ मत पाउनु भएको छ । अहिलेसम्म गुरुङ १४ सय ७६ मतले अगाडि हुनुहुन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले सचिवालय बैठकको यस्ता छन एजेण्डा

    स्थानीय निर्वाचनको थप समिक्षा लगायतका विषयमा नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक आज

काठमाडौं ५ बाट चुनाव लड्ने रन्जु दर्शनाको घोषणा

    रञ्जु दर्शनाले काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ बाट आगामी प्रतिनिधि सभा सदस्य

जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता