गोकुल बाँस्कोटाले जिताउन सकेनन आफ्नै पालिका 

नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वसञ्चारमन्त्री गोकुल बास्कोटा आफ्नै पालिकामा एमाले जिताउन असफल बन्नुभएको छ । बाँस्कोटाको गृहपालिका मण्डनदेउपुर नगरपालिकामा मेयर र उपमेयरमा एमाले उम्मेदवारलाई हराउँदै गठबन्धनले जितेको छ ।

गठबन्धनबाट नेकपा एसका मेयर उम्मेदवार टोकबहादुर वाइबा ९४०६ मतसहित दोस्रो कार्यकालका लागि मेयरमा निर्वाचित हुनुभएको छ । गठबन्धनबाट उम्मेदवार बन्नुभएका नेकपा एकीकृत समाजवादीका काभ्रे जिल्ला वाइवाले नेकपा एमालेका विदुरप्रसाद सापकोटालाई पराजीत गर्नुभएको हो । सापकोटाले ८३५१ मत पाउनु भएको छ ।

उपमेयर गठबन्धनबाट नेपाली कांग्रेसका विष्णुमणी नेपाल ११ हजार ३०५ मतसहित निर्वाचित हुँदा एमालेकी सरिता ढकालले ६ हजार ९२४ मत मात्रै पाउनु भएको छ । मण्डन देउपुर नेकपा एमालेको गढ मानिन्थ्यो । तर यसपटक एमालेले आफ्नो गढ गठबन्धनलाई बुझाउन बाध्य हुनुपरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता

काठमाडौं महानगरमा भिख माग्न नपाँउने

    काठमाडौं महानगरभित्रका सार्वजनिक स्थानमा भिक्षा माग्न निषेध गरिएको छ । काठमाडौं

एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष