४५० पालिकाको नतिजा आयो, कसको कति ? ( होर्नुहोस सुचीसहित )



 

 

स्थानीय तह निर्वाचनको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक हुने क्रम जारी छ। हालसम्म (दिउँसो ३ बजे) सम्म प्राप्त अन्तिम नतिजा अनुसार नेपाली कांग्रेसले सबैभन्दा बढी ४७ प्रतिशत पालिकामा जित हात पारेको छ।

२१० पालिकामा कांग्रेसले जित्दा नेकपा एमालेले १३२ पालिकामा जित हात पारेको छ। यस्तै तेस्रो स्थानमा रहेको माओवादी केन्द्रले ९३ पालिकामा जित हात पारेको छ।

यस्तै जनता समाजवादी पार्टीले ८ पालिकामा जित निकाल्दा  नेकपा एकीकृत समाजवादीले ७ पालिकामा प्रमुख पदमा विजयी भएको छ।  यस्तै स्वतन्त्र ६, नेमकिपा, राजमो ३, राप्रपाले २ र जनमत पार्टीले १ पालिकामा जित हात पारेको छ।

 

हेर्नुहोस् सूची

नेपाली कांग्रेस विजयी भएका पालिकाहरू:

  1. मनाङको नार्पा भूमी गाँउपालिका: अध्यक्ष कोन्जो तेन्जीङ लामा
  2. मनाङको नासोँ गाउँपालिका: अध्यक्ष धनबहादुर गुरुङ
  3. मुस्ताङको घरपोझङ गाउँपालिका: अध्यक्ष मोहनसिंह लालचन
  4. गुल्मीको रेसुङ्गा नगरपालिकामा: अध्यक्ष खिलध्‍वज पन्थी
  5. गुल्मीको गुल्मीदरबार गाउँपालिका: अध्यक्ष सरोजकुमार थापा
  6. गुल्मी इस्मा गाउँपालिका: अध्यक्ष भगतसिंह खड्का
  7. रूपन्देहीको कञ्चन गाउँपालिका: नवराज ढकाल
  8. गुल्मी मदाने गाउँपालिका: अध्यक्ष महेन्द्रबहादुर कुँवर
  9. डडेलधुरा गन्यापधुराको गाउँपालिका: अध्यक्ष ईन्द्रबहादुर कार्की
  10. डडेलधुरा नवदुर्गा गाउँपालिका: अध्यक्ष लक्ष्मीप्रसाद अवस्थी
  11. डडेलधुरा भागेश्वर गाउँपालिकाः अध्यक्ष हेम राज चटौत
  12. डोटीको आदर्श गाउँपालिका: अध्यक्ष गणेशबहादुर खड्का
  13. डोटीको बडीकेदार गाउँपालिका: अध्यक्ष भैरवबहादुर साउद
  14. डोटीको सायल गाउँपालिका: अध्यक्ष धर्मराज जशी
  15. डोटीको पूर्वीचौकी गाउँपालिका: अध्यक्ष रामप्रसाद उपाध्याय
  16. डोटीको शिखर नगरपालिका: मेयर दीर्घ बलायर
  17. डोटीको केआइसिंह गाउँपालिका लोकेन्द्र बहादुर शाही
  18. डोटीको दिपायल सिलगढी नगरपालिका: बाजीसिंह खड्का
  19. डोल्पा ठूलोभेरी नगरपालिका: मेयर स्वर्णबहादुर बुढा
  20. हुम्ला खार्पुनाथ गाउँपालिका: अध्यक्ष कर्णबहादुर रावल
  21. जुम्ला कनका सुन्दरी गाउँपालिका: अध्यक्ष दामोदरप्रसाद आचार्य
  22. जुम्ला हिमा गाउँपालिका: अध्यक्ष लक्ष्मण शाही
  23. बागलुङ तमानखोला गाउँपालिका: अध्यक्ष जोकलाल बुढा
  24. बागलुङ निसी खोला गाउँपालिका: अध्यक्ष सूर्यबहादुर घर्ती
  25. बागलुङ गलकोट नगरपालिका: मेयर भरत शर्मा
  26. बाजुरा स्वामीकार्तिक खापर गाउँपालिका: अध्यक्ष भरत रोकाया
  27. बैतडी शिवनाथ गाउँपालिका: अध्यक्ष कर्णसिंह साउद
  28. बैतडी सिगास गाउँपालिका: अध्यक्ष हरिसिंह धामी
  29. बझाङ बुंगल नगरपालिका: मेयर जयबहादुर धामी
  30. बझाङ मस्टा गाउँपालिका: अध्यक्ष ज्ञानबहादुर बोहरा
  31. सोलुखुम्बु महाकुलुङ गाउँपालिका: अध्यक्ष सूर्यबहादुर राई
  32. सोलुखुम्बु लिखु पिके गाउँपालिका: अध्यक्ष मीनादेवी कार्की
  33. सोलुखुम्बु सोताङ गाउँपालिका: अध्यक्ष खिलराज बस्नेत
  34. संखुवासभा सभापोखरी गाउँपालिका: अध्यक्ष भीमबहादुर लिम्बू
  35. संखुवासभा सिलिचोङ गाउँपालिका: अध्यक्ष भोपालराज राई
  36. दैलेख दुल्लु नपा: भरत रिजाल
  37. संखुवासभा मकालु गाउँपालिका: अध्यक्ष ओङ्दी छिरिङ शेर्पा
  38. संखुवासभा खाँदबारी नगरपालिका: मेयर महेश थपलिया
  39. संखुवासभाको पाँचखपन नगरपालिका: विपिन राई
  40. सल्यान त्रिवेणी गाउँपालिका: अध्यक्ष खिमबहादुर राउत
  41. सल्यान कुमाख गाउँपालिका: अध्यक्ष मानबहादुर बुढाथोकी
  42. सल्यान सिद्ध कुमाख गाउँपालिकाः अध्यक्ष भरत गिरी
  43. सिन्धुपाल्चोकको हेलम्बु गाउँपालिका: अध्यक्ष निमा ग्याजेङ शेर्पा
  44. सर्लाही धनकौल गाउँपालिका: अध्यक्ष रामाश्रेय साह
  45. सर्लाही हरिपुर नगरपालिकाः मेयर गोपाल पञ्जियार
  46. सर्लाही ब्रम्हपुरी गाउँपालिका: अध्यक्ष रामपदारथ साह तेली
  47. दैलेख भैरवी गाउँपालिका: अध्यक्ष रिताकुमारी शाही
  48. दैलेख ठाँटीकाँध गाउँपालिका: रक्षबहादुर शाह
  49. दैलेख महाबु गाउँपालिका: अध्यक्ष लक्ष्मण गुरूङ
  50. लमजुङ दुधपोखरी गाउँपालिका: अध्यक्ष धनप्रसाद गुरूङ
  51. लमजुङ सुन्दरबजार नगरपालिका:  कृष्णप्रसाद कोइराला
  52. ताप्लेजुङ मेरिङदेन गाउँपालिका: अध्यक्ष युक हां वीर हांगाम
  53. ताप्लेजुङ मिक्वाखोला गाउँपालिकाः भक्तबहादुर कार्की
  54. ताप्लेजुङ फुङलिङ नगरपालिका: अमिर मादेन
  55. ताप्लेजुङ सिरिजंगा गाउँपालिका: लालकृष्ण चौहान
  56. ताप्लेजुङको आठराई गाउँपालिकाः विश्वनाथ सिटौला
  57. ताप्लेजुङको पाथीभरा याङवरक गाउँपालिकाः रामकुमार थेवे
  58. ताप्लेजुङको मैवाखोला गाउँपालिकाः कमलकुमारी लिम्बु
  59. ताप्लेजुङको सिदिङवा गाउँपालिकाः प्रदिप राई
  60. तेह्रथुम लालीगुराँस नगरपालिका मेयरःअर्जुन माबोहाङ
  61. तेह्रथुम फेदाप गाउँपालिका: अध्यक्ष केशवप्रसाद भेटवाल
  62. तेह्रथुम आठराई गाउँपालिका: अध्यक्ष दिलकुमार पाहिम
  63. पाँचथर कुम्मायक गाउँपालिका: अध्यक्ष वंमप्रसाद लावत
  64. पाँचथर फालेलुङ गाउँपालिका: वीरबिक्रम थाम्सुहाङ
  65. पाँचथर हिलिहाङ गाउँपालिका: अध्यक्ष समरबहादुर अधिकारी
  66. पाँचथर फाल्गुनन्द गाउँपालिका: अध्यक्ष बृजहाङ आङदेम्बे
  67. पाँचथर तुम्वेवा गाउँपालिका: अध्यक्ष बाबुराम खड्का
  68. पाँचथर फिदिम गाउँपालिका: अध्यक्ष मित्र प्रसाद काफ्ले
  69. पाँचथर मिक्लाजुङ गाउँपालिका: अध्यक्ष सन्तकुमार सेर्मा
  70. पाँचथर याङवरक गाउँपालिका: अध्यक्ष मविन्द्र योङया
  71. पाँचथर हिलिहाङ गाउँपालिका: अध्यक्ष समर बहादुर अधिकारी
  72. कास्की माछापुच्छ्रे गाउँपालिका: अध्यक्ष मीनबहादुर गुरूङ
  73. अछाम ढकारी गाउँपालिका: अध्यक्ष प्रकाशबहादुर साउद
  74. अछाम कमलबजार नगरपालिका: मेयर यज्ञप्रसाद ढकाल
  75. अछाम रामारोशन गाउँपालिकाः अध्यक्षमा मानबहादुर साउद
  76. अछाम चौरपाटी गाउँपालिका: अध्यक्ष भीमबहादुर साउद
  77. अछाम बान्नीगढी जयगढ गाउँपालिका: अध्यक्ष टेकबहादुर साउद
  78. रसुवा आमाछोदिङ गाउँपालिका: अध्यक्ष बुचुङ तामाङ
  79. बैतडी पाटन नगरपालिका: मेयर गौरीसिंह रावल
  80. रसुवा कालिका गाउँपालिका: अध्यक्ष हरिकृष्ण देवकोटा
  81. म्याग्दी रघुगंगा गाउँपालिका: अध्यक्ष भवबहादुर भण्डारी
  82. प्युठान ऐरावती गाउँपालिका: नवीलविक्रम शाह
  83. धनकुटा साँगुरीगढी गाउँपालिका: अध्यक्ष जितेन्द्र राई
  84. धनकुटा छथर जोरपाटी गाउँपालिका: अध्यक्ष छत्रबहादुर सुब्बा
  85. धनकुटा पाख्रीबास गाउँपालिकाः अध्यक्ष ज्ञान बहादुर गरूङ
  86. खोटाङ केपिलासगढी गाउँपालिका: समिर राई
  87. खोटाङ बराहपोखरी गाउँपालिकाः अध्यक्ष शारिकराम बन्जारा
  88. खोटाङ रावाबेसी गाउँपालिका: अध्यक्ष फतिककुमार श्रेष्ठ
  89. खोटाङ साकेला गाउँपालिकाः अध्यक्ष रविप्रकाश राई
  90. गोरखा आरूघाट गाउँपालिका: अध्यक्ष राजु गुरूङ
  91. भोजपुर अरूण गाउँपालिका: अध्यक्ष शालिकराम खत्री
  92. रोल्पा गंगादेव गाउँपालिकाः अध्यक्ष हरीबहादुर पुन
  93. दाङ राजपुर गाउँपालिकाः अध्यक्ष सरद बुढाथोकी
  94. दाङ दंगीशरण गाउँपालिका: अध्यक्ष शम्भू गिरी
  95. कञ्चनपुर बेलडाँडीको गाउँपालिकाः अध्यक्ष हरिसचन्द्र राना
  96. ओखलढुंगा चम्पादेवी गाउँपालिका: अध्यक्ष नवराज जिसी
  97. इलाम सन्दकपुर गाउँपालिका: अध्यक्ष तुलाराम गुरूङ
  98. इलाम चुलाचुली गाउँपालिका: अध्यक्ष राजेन्द्र केरूङ
  99. इलाम रोङ गाउँपालिका:  मनिकुमार स्याबो
  100. इलाम इलाम नगरपालिका: केदार थापा
  101. अर्घाखाँची छत्रदेव गाउँपालिकाः अध्यक्ष चन्द्रमान श्रेष्ठ
  102. इलाम देउमाई गाउँपालिका: अध्यक्ष होमप्रसाद दुलाल
  103. इलाम फाकफोकथुम गाउँपालिका: अध्यक्ष डिक बहादुर थापा
  104. इलाम माई गाउँपालिका: अध्यक्ष हेम बहादुर लिम्बु
  105. इलाम माइजोगमाई गाउँपालिका: अध्यक्ष प्रविना  राई
  106. इलाम माङसेबुङ गाउँपालिका: अध्यक्ष डिकेन्द्र इदिङगो
  107. कालिकोट तीलागुफा नगरपालिकाः मेयरमा शंकरप्रसाद उपाध्याय
  108. मुगु कार्मारोङ गाउँपालिकाः अध्यक्ष छिरीङ क्याप्ने लामा
  109. तनहुँ देवघाट गाउँपालिका: तिलबहादुर थापा
  110. नुवाकोट तादी गाउँपालिका: अध्यक्ष सन्तमान तामाङ
  111. नुवाकोटको सूर्यगढ: सन्तबहादुर तामाङ
  112. नुवाकोट तार्केश्वर गाउँपालिका: अध्यक्ष शिव अधिकारी
  113. नुवाकोट म्यागङ गाउँपालिका: अध्यक्ष आशा तामाङ
  114. नुवाकोटकको शिवपुरी गाउँपालिकाः अध्यक्ष गोविन्द्र प्रसाद थपलिया
  115. नुवाकोटको लिखु गाउँपालिका: ध्रुब श्रेष्ठ
  116. सुर्खेतको गुर्भाकोट : हस्त पुन
  117. मकवानपुर कैलाश गाउँपालिका: अध्यक्ष लोकबहादुर मोक्तान
  118. स्याङ्जा गल्याङ नगरपालिका: मेयर गुरूप्रसाद भट्टराई
  119. स्याङ्जा भिरकोट नगरपालिका: मेयर गोविन्दकुमार कर्माचार्य
  120. पर्वत पैंयू गाउँपालिका: अध्यक्ष तोरणमल्ल ठकुरी
  121. बर्दिया बारबर्दिया नगरपालिका: मेयर छविलाल थारू
  122. सिन्धुली घ्याङलेख गाउँपालिका: अध्यक्ष जगतबहादुर भोलन
  123. सिन्धुली तिनपाटन गाउँपालिका: अध्यक्ष कर्णबहादुर मगर
  124. सिन्धुपाल्चोक बाह्रबिसे नगरपालिका: अध्यक्ष बालकृष्ण बस्नेत
  125. धादिङ खनियाबास गाउँपालिका: अध्यक्ष रणबहादुर तामाङ
  126. जाजरकोट कुसे गाउँपालिका: अध्यक्ष हरिचन्द्र बस्नेत
  127. पाल्पा रैनादेवी छहरा गाउँपालिका: अध्यक्ष रूक्मागत भट्टराई
  128. रामेछाप गोकुलगंगा गाउँपालिका: अध्यक्ष काजीबहादुर खड्का
  129. काठमाडौं दक्षिणकाली नगरपालिका: मेयर मोहन बस्नेत
  130. काठमाडौं कीर्तिपुर नगरपालिका: अध्यक्ष राजकुमार नाकर्मी
  131. ललितपुर महांकाल गाउँपालकिा: अध्यक्ष गणेश केसी
  132. नवलपुर हुप्सेकोट गाउँपालिका: अध्यक्ष लक्ष्मी पाण्डे
  133. सल्यान शारदा नगरपालिका: मेयर प्रकाश भण्डारी
  134. रोल्पा रून्टीगढी गाउँपालिका: अध्यक्ष जनक पुन
  135. दैलेख चामुण्डा विन्द्रासैनि नगरपालिकाः मेयर गणेश कुमार शाही
  136. रसुवा नौकुण्ड गाउँपालिकाः  अध्यक्ष नुर्वु स्याङवो घले
  137. म्यादीको धौवलागिरी गाउँपालिकाः अध्यक्ष प्रेम प्रसाद पुन
  138. मोरङको मिक्लाजुङ गाउँपालिकाः अध्यक्ष बवी कुमार राई
  139. बाँके राप्ती सोनारी गाउँपालिका: अध्यक्ष तप्तबहादुर पौडेल
  140. काठमाडौं तार्केश्वर नगरपालिका: मेयर कृष्‍णहरि महर्जन
  141. जाजरकोट शिवालय गाउँपालिका: अध्यक्ष शेरबहादुर शाही
  142. दाङको बबई गाउँपालिका: अध्यक्ष कुलबहादुर खत्री क्षत्री
  143. सिन्धुपाल्चोक भोटेकोशी गाउँपालिका: अध्यक्ष पासाङ नुर्पु
  144. धनुषा धनौजी गाउँपालिका: अध्यक्ष राजकुमार साह
  145. बझाङ खप्तडछान्ना गाउँपालिका: अध्यक्ष उत्तम राेकाया
  146. भोजपुरको भोजपुर गाउँपालिका: कैलाशकुमार आले
  147. बझाङको बित्थडचिर गाउँपालिका: अम्मरसिंह महर
  148. डडेल्धुराको अमरगढी नगरपालिका: डिल्लीराज जोशी
  149. धादिङको नेत्रावती दबजोङ  गाउँपालिका: मेघनाथ रिजाल
  150. मुगुको छायानाथ रारा नगरपालिका : विष्णुकुमार भाम
  151. कास्कीको मादी गाउँपालिका: देवीजंग गुरूङ
  152. पाँचथरको तुम्मेवा गाउँपालिका: बाबुराम खड्का
  153. धनुषाको लक्ष्मीनियाँ गाउँपालिका: भोगेन्द्र मिश्र
  154. संखुवासभाको चिचिला गाउँपालिका: पासाङ नूम्बु शेर्पा
  155. भोजपुरको टेम्केमैयूम गाउँपालिका: सरोज बस्नेत
  156. धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिका: मेयर ध्रुबराज राया
  157. ओखलढुंगाको सिद्धिचरण नगरपालिका: तेजन खनाल
  158. जुम्लाको पातारासी गाउँपालिका: पूर्णसिं बोहोरा
  159. कालिकोटको नरहरिनाथ गाउँपालिका: नगेन्द्र बहादुर विष्ट
  160. रूकुम पश्चिम बाफीकोट गाउँपालिका: जनककुमार बाँठामगर
  161. गुल्मीको कालीगण्डकी गाउँपालिका: वेदबहादुर थापा
  162. पाल्पाको रामपुर नगरपालिका: रमणबाहदुर  थापा
  163. जुम्लाको तातोपानी गाउँपालिका: नन्दप्रसाद चौलागाईं
  164. सुर्खेतको बराहताल गाउँपालिका: भीमबहादुर भण्डारी
  165. सुर्खेतको पञ्चपुरी नगरपालिका: लालवीर भण्डारी
  166. सुर्खेतको लेकबेशी नगरपालिका: उमेशकुमार पौडेल
  167. धादिङको ज्वालामुखी गाउँपालिका: यामनाथ दनई
  168. बर्दियाको मधुवन गाउँपालिका: तेजबहादुर भाट
  169. मकवानपुरको मकवानपुरगढी गाउँपालिका : दोर्जे लामा स्याङताङ
  170. मकवानपुरको राक्सिराङ गाउँपालिका: राजकुमार मल्ल
  171. जाजरकोट छेडागाड नगरपालिका: रत्नबहादुर खड्का
  172. स्याङ्जाको अर्जुन चौपारी गाउँपालिका: प्रकाश तिवारी
  173. पर्वत फलेवास नगरपालिका: गंगाधर तिवारी
  174. प्युठानको स्वर्गद्वारी नगरपालिका : टेकप्रसाद भण्डारी
  175. सोलुखुम्बु नेचासल्यान गाउँपालिका: धनजन राई
  176. दाङ शान्तिनगर गाउँपालिका: प्रमोद बस्नेत
  177. सर्लाही कौडेना गाउँपालिका: रूपेश कुमार
  178. रामेछापको रामेछाप नगरपालिका: लवश्री न्यौपाने
  179. ओखलढुंगा सुनकोशी गाउँपालिका: कमल तामाङ
  180. पर्साको जिराभवानी गाउँपालिकाः अनोज चौधरी
  181. बाँकेको डुडुवा गाउँपालिका: नरेन्द्र कुमार चौधरी
  182. भक्तपुरको मध्यपुर थिमी नगरपालिका : सुरेन्द्र श्रेष्ठ
  183. पर्वतको जलजला गाउँपालिका: निमा ग्याजेन शेर्पा
  184. नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व) को गैंडाकोट नगरपालिका: मदनभक्त अधिकारी
  185. बर्दियाको गेरुवा गाउँपालिका: जमान सिं केसी
  186. पाल्पाको तानसेन नगरपालिका:  सन्तोषलाल श्रेष्ठ
  187. रूपन्देहीको शुद्धोधन गाउँपालिका: विष्णुप्रसाद बस्याल
  188. मोरङको कटहरी गाउँपालिका: देवराज चौधरी
  189. बर्दियाको गुलरिया नगरपालिका: मुक्तिनाथ यादव
  190. लमजुङको राइनास नगरपालिका: खड्गबहादुर गुरुङ
  191. सप्तरीको तिरहुत गाउँपालिका : विजयकुमार यादव
  192. सप्तरी सप्तकोशी नगरपालिका: कृष्णप्रसाद ढकाल
  193. सर्लाहीको पर्सा गाउँपालिका: धिरेन्द्र राय
  194. सर्लाही विष्णु गाउँपालिका: जवाहरलाल यादव
  195. सर्लाही मलंगवा नगरपालिका: नागेन्द्रप्रसाद यादव
  196. महोत्तरी मनरा शिसवा नगरपालिका: मोहन पाण्डेय
  197. रौतहट परोहा नपा: शेख वकिल
  198. स्याङ्जाको पुतलीबजार नगरपालिका : तुल्सीराम रेग्मी
  199. दाङको लमही नगरपालिका: जोगराज चौधरी
  200. दैलेखको दुल्लु नगरपालिका: भरत रिजाल
  201. हुम्लाको अदानचुली गाउँपालिका: मोहनविक्रम सिंह
  202. झापाको कचनकवल गाउँपालिका: कालेन्द्रप्रसाद सिंह राजवंशी
  203. ललितपुरको बागमती गाउँपालिका: सन्तोषलाल श्रेष्ठ
  204. भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका: जीवन खत्री
  205. बाजुराको त्रिवेणी नगरपालिका: कर्णबहादुर थापा
  206. खोटाङको दिक्तेल रूपाकोट मझुवागढी: तीर्थराज भट्टराई

 

नेकपा एमाले विजयी भएका पालिकाहरू:

 

  1. मनाङ मनाङ ङिस्याङ गाउँपालिका: अध्यक्ष कान्छा घले
  2. मनाङ चामे गाउँपालिका: अध्यक्ष लोकेन्द्रबहादुर घले
  3. मुस्ताङ लो-घेकर दामोदरकुण्ड गाउँपालिका: अध्यक्ष लोप्साङ छोम्पेल विष्ट
  4. मुस्ताङ वारागुङ मुक्तिक्षेत्र गाउँपालिका: अध्यक्ष रिङजिन नामगेल गुरूङ
  5. मुस्ताङ लोमान्थाङ गाउँपालिका: अध्यक्ष टसी न्वर्वु गुरूङ
  6. मुस्ताङ थासाङ गाउँपालिका: अध्यक्ष प्रदिप गौचन
  7. म्याग्दी मालिका गाउँपालिका: अध्यक्ष वेगप्रसाद गर्वुजा
  8. म्याग्दी मंगला गाउँपालिका: अध्यक्ष सतप्रसाद रोका
  9. म्याग्दी बेनी नगरपालिका: मेयर सुरत केस
  10. सोलुखुम्बु खुम्बु पासाङल्हामु गाउँपालिका : अध्यक्ष मिङ्मा छिरि शेर्पा
  11. सोलुखुम्बु माप्य दूधकोशी गाउँपालिका: अध्यक्ष बुद्धिकिरण राई
  12. बझाङ साइपाल गाउँपालिका : अध्यक्ष मानबहादुर बोहोरा भखोटाङ
  13. बझाङ थलारा गाउँपालिका: अध्यक्ष प्रकाश रोकाया
  14. बझाङ तलकोट गाउँपालिका: अध्यक्ष कलकबहादुर रोकाय
  15. बैतडी पन्चेश्वर गाउँपालिका: अध्यक्ष गोरखबहादुर चन्द
  16. बैतडी सुर्नया गाउँपालिका: अध्यक्ष अम्मर कुँवर
  17. बैतडी दशरथचन्द नगरपालिकाः मेयर पुष्करराज जोशी
  18. बैतडी दोगडाकेदार गउँपालिका: चक्रबहादुर कार्की
  19. बाजुरा खप्तड छेडेदह गाउँपालिका: अध्यक्ष दिलबहादुर रावत
  20. बाजुरा गौमुल गाउँपालिका: अध्यक्ष हरिबहादुर रोकाय
  21. बाजुरा बडिमालिका नपा: अम्मरबहादुर खड्का
  22. बाजुरा जगन्नाथ गाउँपालिका: कालिबहादुर शाही
  23. डोल्पा से फोक्सुण्डो गाउँपालिका: अध्यक्ष धावा सम्डुङ गुरुङ
  24. डोल्पा त्रिपुरासुन्दरी नगरपालिका: जन चन्द्र रोकाया
  25. डोटीको जोरायल गाउँपालिका: अध्यक्ष दुर्गादत्त ओझा
  26. दैलेख गुराँस गाउँपालिका: अध्यक्ष टोपबहादुर वि.सी
  27. दैलेख डुंगेश्वर गाउँपालिका: अध्यक्ष सुन्दर केसी
  28. दैलेख नारायण नगरपालिका: मेयर लोमन शर्मा
  29. इलाम माङसेबुङ गाउँपालिका: अध्यक्ष हेमन्त राई
  30. इलाम माइजोगमाई गाउँपालिका: कुशबहादुर थेबे
  31. इलाम माई नगरपालिका: कुशबहादुर थेबे
  32. तेह्रथुम छथर गाउँपालिका: अध्यक्ष सन्तवीर लिम्बू
  33. तेह्रथुम मेन्छ्यायेम गाउँपालिका: अध्यक्ष यादवबहादुर खापुङ
  34. तेह्रथुम म्याङलुङ नगरपालिका: मेयर सन्जयकुमार तुम्बाहाङ्फे
  35. ताप्लेजुङ सिदिङवा गाउँपालिका: अध्यक्ष मानबहादुर राई
  36. ताप्लेजुङ आठराई त्रिवेणी गाउँपालिका: अध्यक्ष दिपेन्द्र पोमु
  37. ताप्लेजुङ पाथीभरा याङवराक गाउँपालिका: अध्यक्ष केशरकुमार सुब्बा
  38. तनहुँको भिमाद गाउँपालिका: दधिराज सुवेदी
  39. तनहुँ म्याग्दे गाउँपालिका: अध्यक्ष श्रीप्रसाद श्रेष्ठ
  40. तनहुँ घिरिङ गाउँपालिका: अध्यक्ष होमबहादुर थापा
  41. तनहुँ बन्दीपुर नगरपालिका: सुरेन्द्र बहादुर थापा
  42. कैलाली चुरे गाउँपालिका: अध्यक्ष चक्रबहादुर बोगटी
  43. कैलाली बर्दगोरिया गाउँपालिका: अध्यक्ष कर्ण कुँवर
  44. कास्की रूपा गाउँपालिकाः अध्यक्ष नवराज ओझा
  45. कास्की अन्नपूर्ण गाउँपालिका: विष्णुबहादुर केसी
  46. कञ्चनपुर लालझाडी गाउँपालिका: अध्यक्ष निर्मल राना
  47. नवलपरासी-पूर्व बौदीकाली गाउँपालिका : अध्यक्ष प्रकाश ओझा
  48. नवलपरासी-पूर्व बुलिङटार गाउँपालिका: अध्यक्ष दिपेन्द्र सुनारी
  49. नवलपरासी-पूर्व देवचुली नगरपालिका: हरिप्रसाद न्यौपाने
  50. नवलपरासी-पूर्व विनयी त्रिवेणी गाउँपालिका: घनश्याम गिरी
  51. नवलपरासी बर्दघाट पश्चिम सरावल गाउँपालिका : सुखाडीप्रसाद चौधरी
  52. गुल्मी छत्रकोट गाउँपालिका: अध्यक्ष राम प्रसाद पाण्डेय
  53. गुल्मी मुसिकोट नगरपालिका: जीवलाल खरेल (जीवन)
  54. गुल्मी सत्यवती गाउँपालिका: अध्यक्ष टिकाराम पाण्डे
  55. पाल्पा पूर्वखोला गाउँपालिका: अध्यक्ष नुनबहादुर थापा
  56. पाल्पा निस्दी गाउँपालिका: अध्यक्ष मुक्तबहादुर सारू मगर
  57. पाल्पा माथागढी गाउँपालिकाः अध्यक्ष यमबहादुर चिदी
  58. पाल्पा तिनाउ गाउँपालिका: अध्यक्ष प्रेम श्रेष्ठ
  59. पाल्पा बगनासकाली गाउँपालिका: सरस्वती दर्लामी
  60. प्युठान सरूमारानी गाउँपालिका: अध्यक्ष झगबहादुर विश्वकर्मा
  61. प्युठान नौवहिनी गाउँपालिका: दिलबहादुर थापा
  62. दार्चुला दुहुँ गाउँपालिका: अध्यक्ष नरेन्द्रबहादुर सिंह बडाल
  63. दार्चुला शैल्य शिखर गाउँपालिका: अध्यक्ष विजय सिंह धामी
  64. दार्चुला ब्याँस गाउँपालिका: अध्यक्ष मंगलसिंह धामी
  65. दार्चुला मालिकार्जुन गाउँपालिका: अध्यक्ष हिरासिंह धामी
  66. दार्चुला महाकाली नगरपालिका: मेयर नरसिंह चैसिर
  67. स्याङ्जा आँधीखोला गाउँपालिका: अध्यक्ष विश्वनाथ पौडेल
  68. स्याङ्जा फेदीखोला गाउँपालिका अध्यक्ष घनश्याम सुवेदी उत्तम
  69. स्याङ्जा हरिनास गाउँपालिका: अध्यक्ष खिमनारायण मानन्धर
  70. स्याङ्जा कालीगण्डकी गाउँपालिका: अध्यक्ष खिमबहादुर थापा
  71. स्याङ्जा बिरूवा गाउँपालिका: सूर्यबहादुर कुँवर
  72. स्याङ्जा वालिङ नगरपालिका: कृष्ण खाण
  73. भोजपुर हतुवागढी गाउँपालिका: अध्यक्ष प्रेमकुमार राई
  74. भोजपुर पौवा दुङ्मा गाउँपालिकाः अध्यक्ष किरन राई
  75. भोजपुरको षडानन्द नगरपालिका: सुरेन्द्रकुमार दास
  76. मकवानपुर इन्द्र सरोवर गाउँपालिका: अध्यक्ष देवकृष्ण पुडासैनी शर्मा
  77. मकवानपुर भीमफेदी गाउँपालिका: अध्यक्ष हिदम लामा
  78. अर्घाखाँचीको पाणिनी गाउँपालिका: अध्यक्ष टेकराज न्यौपाने
  79. अर्घाखाँची मालारानी गापा: दलबहादुर भट्टराई
  80. धनकुटा चौबिसे गाउँपालिका: अध्यक्ष राजकुमार चेम्जोङ
  81. धनकुटाको धनकुटा नगरपालिका: मेयर चिन्तन तामाङ
  82. खोटाङ ऐंसेलुखर्क गाउँपालिका: अध्यक्ष गिरेन्द्रबहादुर राई
  83. खोटाङ दिप्रुङ चुइचुम्मा गाउँपालिका: अध्यक्ष लोकेन्द्र राई
  84. ललितपुर कोन्ज्योसोम गाउँपालिका: अध्यक्ष कृष्णमान लामा
  85. सिराहा भगवानपुर गाउँपालिका: अध्यक्ष उग्रनारायण यादव
  86. सिराहा विष्णुपुर गाउँपालिका: सत्यनारायण यादव
  87. सप्तरी अग्नीसाइर कृष्णासवरन गाउँपालिका: दिनानाथ चौधरी
  88. रसुवा उत्तरगया गाउँपालिका अध्यक्ष माधव प्रसाद अर्यालबार
  89. रसुवा गोसाइँकुण्ड गाउँपालिका: अध्यक्ष कैसाङ नुर्पू तामाङ
  90. बारा परवानीपुर गाउँपालिकाः रामक्षत्री प्रसाद कुर्मी
  91. पर्वत महाशिला गाउँपालिका: अध्यक्ष इश्वरीप्रसाद भुसाल
  92. पर्वत मोदी गाउँपालिका: हिरादेवी शर्मा
  93. ओखलढुंगा मोलुङ गाउँपालिका: अध्यक्ष उत्तम राई
  94. संखुवासभा धर्मदेवी नगरपालिका: मेयर उदयचन्द्र पौडेल
  95. संखुवासभा चैनपुर नगरपालिका: कृष्णकुमार तामाङ
  96. संखुवासभा भोटखोला गाउँपालिका: अध्यक्ष वाङ छेदर लामा
  97. संखुवासभा मादी नगरपालिका: जीवन लिंथेप
  98. जाजरकोट जुनिचाँदे गाउँपालिका: अध्यक्ष बेदबहादुर शाही
  99. जाजरकोटको भेरी नगरपालिका : चन्द्रप्रकाश घर्ती
  100. बागलुङको ढोरपाटन नगरपालिका: मेयर देवकुमार नेपाली
  101. लमजुङ बेसीशहर नगरपालिका: मेयर गुमानसिंह अर्याल
  102. लमजुङ मर्स्याङ्दी गाउँपालिका: अर्जुन गुरूङ
  103. लमजुङ दोर्दी गाउँपालिका: युवराज अधिकारी
  104. धनुषा औरही गाउँपालिका: अध्यक्ष उमाशंकर प्रसाद साह
  105. धनुषा विदेह नगरपालिका: वेचनदास तत्मा
  106. झापा कन्काई नगरपालिका: राजेन्द्र कुमार पोखरेल
  107. झापा बाह्रदशी गाउँपालिका: देवेन्द्र चम्लागाईं
  108. सिन्धुपाल्चोकको ईन्द्रावती गाउँपालिका: अध्यक्ष झम्कनाथ नेपाल
  109. चितवनको माडी नगरपालिका: ताराकाजी कुमारी महतो
  110. मोरङको कानेपोखरी गाउँपालिका: राजमती इङ्नाम
  111. मोरङको केराबारी गाउँपालिका: सुमन मिरिङचिङ
  112. मोरङको लेटाङ नगरपालिका: भूपेन्द्रकुमार लावती
  113. नुवाकोट किस्पाङ गाउँपालिका: वीरबल तामाङ
  114. धादिङको गल्छी गाउँपालिका: केदारनाथ खतिवडा
  115. दोलखा जिरी नगरपालिका: मित्रबहादुर जिरेल
  116. दोलखा मेलुङ गाउँपालिका: हिराकुमार तामाङ
  117. अछामको तुर्माखाद गाउँपालिका: डम्मरबाहादुर बिसी
  118. अछामको मंगलसेन नगरपालिकाः पदमबहादुर बोहरा
  119. सुर्खेतको चिंगाड गाउँपालिका: बोधविक्रम जिसी
  120. सल्यान कालिमाटी गाउँपालिका: दानबहादुर खत्री केसी
  121. सल्यानको छत्रेश्वरी गाउँपालिका: ओज कुमार बुढाथोकी
  122. बर्दियाको बासगढी गाउँपालिका: खडकबहादुर खड्का
  123. सिन्धुली गोलन्जोर गाउँपालिका: शंकरराज बराल
  124. सिन्धुली फिक्कल गाउँपालिका: पार्वती सुनुवार
  125. काठमाडौंको टोखा नगरपालिका: प्रकाश अधिकारी
  126. काठमाडौंको बुढानिलकण्ठ नगरपालिका: मिठाराम अधिकारी
  127. महोत्तरीको रामगोपालपुर नगरपालिका: राम दुलाल साह
  128. रोल्पाको त्रिवेणी गाउँपालिका: कर्णबहादुर बाँठा मगर
  129. पाँचथर याङवरक गाउँपालिका: भीमबहादुर योङया
  130. रामेछाप उमाकुण्ड गाउँपालिका: शेरबहादुर सुनुवार
  131. चितवनको कालिका नगरपालिकाः मेयर विनोद रेग्मी

 

माओवादी केन्द्रले जितेका पालिकाहरू

 

१३ अछाम मेल्लेख गाउँपालिका अध्यक्ष ज्वाला सिंह साउद 5144
१४ उदयपुर ताप्ली गाउँपालिका अध्यक्ष ढुङ्ग राज विश्वकर्मा 1787
१५ उदयपुर रौतामाई गाउँपालिका अध्यक्ष विरेन्द्र कुमार मगर 4305
१६ उदयपुर लिम्चुङ्बुङ गाउँपालिका अध्यक्ष मेजर कुमार राई 2051
१७ ओखलढुंगा चिशंखुगढी गाउँपालिका अध्यक्ष निशान्त शर्मा बास्तोला 3198
कन्चनपुर बेलौरी नगरपालिका प्रमुख पोती लाल चौधरी 8787
१८ काभ्रेपलाञ्चोक खानीखोला गाउँपालिका अध्यक्ष ईन्द्र बहादुर थिङ 4485
१९ काभ्रेपलाञ्चोक भुम्लु गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेम वहादुर भुजेल 5792
२० कालिकोट शुभ कालीका गाउँपालिका अध्यक्ष गोबिन्द्र प्रसाद आचार्य 2409
२१ कालिकोट पलाता गाउँपालिका अध्यक्ष विष्णु बहादुर रोकाया 2292
२२ कैलाली मोहन्याल गाउँपालिका अध्यक्ष देवी दत्त उपाध्याय 3134
२३ खोटाङ्ग खोटेहाङ गाउँपालिका अध्यक्ष उदिम बहादुर राई 3728
२४ खोटाङ्ग जन्तेढुंगा गाउँपालिका अध्यक्ष अरुणा देवी राई 2881
२५ गुल्मी चन्द्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष युवराज खत्री क्षेत्री 5700
२६ गुल्मी धुर्कोट गाउँपालिका अध्यक्ष भुपाल पोखरेल 6089
२७ गुल्मी मालिका गाउँपालिका अध्यक्ष देवीराम अर्याल 6176
२८ गुल्मी रुरुक्षेत्र गाउँपालिका अध्यक्ष यदु ज्ञवाली 5817
२९ गोरखा अजिरकोट गाउँपालिका अध्यक्ष दीपक देवकोटा 3787
३० गोरखा गण्डकी गाउँपालिका अध्यक्ष दिपक तिमिल्सिना 6326
३१ गोरखा धार्चे गाउँपालिका अध्यक्ष लक्ष्मण गुरुङ 3771
३२ गोरखा भिमसेनथापा गाउँपालिका अध्यक्ष लोक प्रसाद बन्जारा 5651
३३ गोरखा शहिद लखन गाउँपालिका अध्यक्ष रमेश वाबु थापा मगर 5474
३४ गोरखा बारपाक सुलीकोट गाउँपालिका अध्यक्ष बिष्णु प्रसाद भट्ट 5719
जाजरकोट नलगाड नगरपालिका प्रमुख डम्मर बहादुर रावत 5599
क्रस. जिल्ला पालिका प्रमुख नाम मत
३५ जुम्ला तिला गाउँपालिका अध्यक्ष मोति लाल रोकाया 1936
३६ जुम्ला सिंजा गाउँपालिका अध्यक्ष पूर्ण प्रसाद धिताल 1949
३७ डडेलधुरा अजयमेरु गाउँपालिका अध्यक्ष उमेश प्रसाद भट्ट 2469
३८ डडेलधुरा आलिताल गाउँपालिका अध्यक्ष शेर सिंह पार्की 2389
३९ डोटी बोगटान फुड्सिल गाउँपालिका अध्यक्ष कमल बहादूर गडसीला 2058
४० डोल्पा जगदुल्ला गाउँपालिका अध्यक्ष नारा सिं रोकाया 770
४१ डोल्पा मुड्केचुला गाउँपालिका अध्यक्ष दत्त बहादुर शाही 1404
४२ तनहुँ आँबुखैरेनी गाउँपालिका अध्यक्ष शुक्र चुमान 3940
४३ ताप्लेजुंग फक्ताङलुङ गाउँपालिका अध्यक्ष राजन लिम्बु 2660
४४ ताप्लेजुंग मैवाखोला गाउँपालिका अध्यक्ष विजय प्रकाश वनेम 2609
४५ दाङ गढवा गाउँपालिका अध्यक्ष यम नारायण शर्मा पोख्रेल 6909
४६ दाङ बंगलाचुली गाउँपालिका अध्यक्ष तुल्सीराम पुन मगर 5749
४७ दाङ राप्ती गाउँपालिका अध्यक्ष प्रकाश बिष्ट 6898
४८ दार्चुला अपिहिमाल गाउँपालिका अध्यक्ष भक्त सि‌ह ठेकरे (बोहरा) 2312
४९ दार्चुला नौगाड गाउँपालिका अध्यक्ष दलजीत सिंह धामी 3783
५० दार्चुला मार्मा गाउँपालिका अध्यक्ष जमन सिंह धामी 3616
५१ दार्चुला लेकम गाउँपालिका अध्यक्ष राम दत्त जोशी 2976
५२ दैलेख नौमुले गाउँपालिका अध्यक्ष छविराम सुवेदी 3200
५३ दैलेख भगवतीमाई गाउँपालिका अध्यक्ष गणेश वहादुर थापा 2846
५४ धादिङ्ग गजुरी गाउँपालिका अध्यक्ष गणेश लाल श्रेष्‍ठ 6308
५५ धादिङ्ग बेनीघाट रोराङ्ग गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्‍ण बहादुर थपलिया 7680
५६ धादिङ्ग रुवी भ्याली गाउँपालिका अध्यक्ष राम सिंह तामाङ 2792
५७ नुवाकोट ककनी गाउँपालिका अध्यक्ष सुमन तामाङ 4909
५८ नुवाकोट दुप्चेश्वर गाउँपालिका अध्यक्ष शंकर बहादुर थापा 4473
५९ नुवाकोट पञ्चकन्या गाउँपालिका अध्यक्ष तेज बहादुर तमाङ 4354
६० पाँचथर मिक्लाजुङ गाउँपालिका अध्यक्ष अमर राज माखिम 6065
६१ पाल्पा रिब्दिकोट गाउँपालिका अध्यक्ष नारायण बहादुर कार्की 5704
प्यूठान प्यूठान नगरपालिका प्रमुख विष्णु बहादुर योगी 9323
६२ प्यूठान माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष नम राज अधिकारी 3676
६३ बझाङ्ग छबिसपाथिभेरा गाउँपालिका अध्यक्ष बसन्‍त बहादुर चलाउने 3684
६४ बझाङ्ग दुर्गाथली गाउँपालिका अध्यक्ष दिल बहादुर थापा 2823
बर्दिया राजापुर नगरपालिका प्रमुख दिपेश थारु 9807
६५ बागलुङ ताराखोला गाउँपालिका अध्यक्ष धन बहादुर वि.क 2285
बैतडी मेलौली नगरपालिका प्रमुख भीम बहादुर चन्द 3010
६६ भोजपुर आमचोक गाउँपालिका अध्यक्ष अशोक राई 3686
६७ भोजपुर रामप्रसाद राई गाउँपालिका अध्यक्ष थाम बहादुर राई 3077
मकवानपुर थाहा नगरपालिका प्रमुख विष्‍णु वहादुर विष्‍ट 9719
६८ मुगु खत्याड गाउँपालिका अध्यक्ष अज बहादुर शाही 3520
६९ रामेछाप सुनापती गाउँपालिका अध्यक्ष ठुलो कान्छा तमाङ 5398
रुकुम पश्चिम आठबिसकोट नगरपालिका प्रमुख रवि के.सी. 7399
रुकुम पश्चिम चौरजहारी नगरपालिका प्रमुख पुष्‍प वादी 6882
७० रुकुम पश्चिम त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष गणेश कुमार के.सी. 5129
७१ रुकुम पश्चिम सानीभेरी गाउँपालिका अध्यक्ष विर्खबहादुर विष्ट 6019
७२ रुकुम पूर्व पुथा उत्तरगंगा गाउँपालिका अध्यक्ष पुनीराज घर्ति 3913
७३ रुकुम पूर्व भूमे गाउँपालिका अध्यक्ष होम प्रकाश श्रेष्ठ 3975
७४ रुकुम पूर्व सिस्ने गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्ण रेग्मी 3779
रोल्पा रोल्पा नगरपालिका प्रमुख सुरेन्द्र थापा (घर्ती) 7603
७५ रोल्पा थवाङ गाउँपालिका अध्यक्ष ऋषि केशव बुढामगर 2122
७६ रोल्पा परिवर्तन गाउँपालिका अध्यक्ष सुक बहादुर बुढा मगर 3311
७७ रोल्पा माडी गाउँपालिका अध्यक्ष अमर सिंह घर्तीमगर 3830
७८ रोल्पा लुङग्री गाउँपालिका अध्यक्ष भरत कुमार थापा 4964
७९ रोल्पा सुनछहरी गाउँपालिका अध्यक्ष धन बहादुर पुनमगर 3439
८० रोल्पा सुनिल स्मृति गाउँपालिका अध्यक्ष मणिराम बुढाथोकी 6062
८१ रौतहट दुर्गा भगवती गाउँपालिका अध्यक्ष शम्भु कुमार सिंह 4204
८२ र्लाही रामनगर गाउँपालिका अध्यक्ष राजा बाबु यादव 4081
१० सर्लाही बलरा नगरपालिका प्रमुख रामा शंकर प्रसाद कुशवाहा 4643
८३ सल्यान दार्मा गाउँपालिका अध्यक्ष निम बहादुर के.सी. 4464
११ सिन्धुपाल्चोक चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका प्रमुख कृष्ण प्रसाद सापकोटा 11072
८४ सिन्धुपाल्चोक बलेफी गाउँपालिका अध्यक्ष गंगा बहादुर तामाङ 4666
१२ सिन्धुली दुधौली नगरपालिका प्रमुख दिनेश अधिकारी 15838
८५ सिन्धुली मरिण गाउँपालिका अध्यक्ष विमर्स मुक्तान 5194
८६ सिन्धुली हरिहरपुरगढी गाउँपालिका अध्यक्ष बज्र ध्वज वाइवा 4729
८७ सोलुखुम्बु थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका अध्यक्ष अशिम राई 4049
८८ हुम्ला ताँजाकोट गाउँपालिका अध्यक्ष लालकेश जैसी 1810
८९ हुम्ला नाम्खा गाउँपालिका अध्यक्ष प्रेम बहादुर लामा 1466
९० कालिकोट महाबै गाउँपालिका अध्यक्ष खेमबहादुर सिंह

 

नेकपा एकीकृत समाजवादी विजयी भएका पालिका:

  1. डोल्पाको छार्का साङतोङ गाउँपालिका: अध्यक्ष सेनाङ गुरुङ
  2. डोल्पाको काइके गाउँपालिका: अध्यक्ष अंगदकुमार राना
  3. उदयपुर उदयपुरगडी गाउँपालिकाः अध्यक्ष मानबहादुर क्याप्छाकी मगर
  4. सल्यान कपुरकोट गाउँपालिका: अध्यक्ष दुर्गाबहादुर पुन
  5. धादिङको धुनीबेसी नगरपालिका: मेयर बालकृष्ण आचार्य
  6.  रौतहटको राजदेवी नगरपालिकाः मेयर भिखारी प्रसाद यादव
  7. दोलखा तामाकोशी गाउँपालिकाः अध्यक्ष प्रोण प्रताप केसी
  8. सिराहा सखुवानान्कारकट्टी गाउँपालिका: केदारनाथ यादव

 

जनता समाजवादी पार्टी (जसपा):

 

  1. ओखलढुंगाको खिजिदेम्बा गाउँपालिका: अध्यक्ष गम्बु शेर्पा
  2. बारा करैयामाई गाउँपालिका; अध्यक्ष शम्भुप्रसाद यादव
  3. धनुषा जनकनन्दिनी गाउँपालिका: अध्यक्ष दिपीन देव यादव
  4. सिराहाको नवराजपुर गाउँपालिका: शिवउदगार यादव
  5. पर्साको धोबिनी गाउँपालिका: मदनप्रसाद चौहान
  6. पर्साको कालिकामाई गाउँपालिका: वशिष्टकुमार कलुवाल
  7. सुनसरीको देवानगञ्ज गाउँपालिकाः अध्यक्ष बेचनप्रसाद मेहता
  8. सर्लाहीको बसबरीया गाउँपालिकाः अध्यक्ष राम सिंहासन राय

 

राष्ट्रिय जनमोर्चा:

 

  1. प्युठान माल्लरानी गाउँपालिका: कृष्णबहादुर खड्का
  2. बागलुङ बरेङ गाउँपालिका: कृष्णप्रसाद शर्मा
  3. अर्घाखाँचीको भूमिकास्थान नपा: झविलाल थापा

 

नेपाल मजदुर किसान पार्टी (नेमकिपा): 

 

  1. भक्तपुर भक्तपुर नगरपालिका: मेयर सुनिल प्रजापति

 

जनमत पार्टी (सिके राउत)

 

  1. सप्तरी हनुमाननगर कंकालिनी नगरपालिका: मेयर विरेन्द्र माझी

 

स्वतन्त्र:

 

  1. भोजपुरको साल्पासिलिछो गाउँपालिका: अध्यक्ष दौलथकुमार कुलुङ राई (स्वतन्त्र)
  2. ओखलढुंगा मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका: अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र रूम्दानी (स्वतन्त्र)
  3. कालिकोटको खाँडाचक्र नगरपालिकाः मेयर कर्णबहादुर शाही (स्वतन्त्र)
  4. कालिकोट सान्नी त्रिवेणी गाउँपालिका; अध्यक्ष मोहनबहादुर केसी (स्वतन्त्र)
  5. बैतडीको डिलाशैनी गाउँपालिकाः अध्यक्ष सन्तोष प्रकाश जोशी (स्वतन्त्र)
  6. जुम्लाको चन्दननाथ नगरपालिका: मेयर राजु सिंह कठायत (स्वतन्त्र)

 

राप्रपा:

 

  1. काठमाडौंको शंखरापुर नगरपालिका: रमेश नापित
  2. झापाको हल्दीबारी गाउँपालिका: रवीन्द्रप्रसाद लिङ्देन

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले सचिवालय बैठकको यस्ता छन एजेण्डा

    स्थानीय निर्वाचनको थप समिक्षा लगायतका विषयमा नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक आज

काठमाडौं ५ बाट चुनाव लड्ने रन्जु दर्शनाको घोषणा

    रञ्जु दर्शनाले काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ बाट आगामी प्रतिनिधि सभा सदस्य

जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता