उपमेयरमा सुनिता डंगोललाई प्रतिस्पर्धीभन्दा चार गुना बढी मत 

 

काठमाडौं महानगरपालिकामा उपमेयरकी उम्मेदवार सुनिता डंगोललाई प्रतिस्पर्धीको भन्दा झण्डै चार गुना मत प्राप्त भएको छ । निर्वाचन कार्यालयले सार्वजनिक गरेको पछिल्लो तथ्यांकअनुसार एमाले उम्मेदवार सुनिताले निकै ठूलो मतान्तरमा अग्रता लिनुभएको हो ।

आयोगले ३५ हजार ८ सय ९४ मत गणना भइसकेको जानकारी दिएको छ । जसमध्ये उपमेयरमा एमाले उम्मेदवार सुनिताले १३ हजार ४ सय ८ मत पाउनु भएको छ । उहाँका प्रतिस्पर्धी गठबन्धनका तर्फबाट उम्मेदवार बनेका नेकपा एकीकृत समाजवादीका उम्मेदवारले जम्मा ४१ सय १८ मत पाउनु भएको हो । उपमेयरमा राप्रपाका उम्मेदवारले २५ सय ५५ मत पाएका छन ।

मेयरमा भने स्वतन्त्र उम्मेदवार बालेन साहले अग्रता कायमै राख्नुभएको छ । साहले १३ हजार ८ सय ८८ मत पाउनु भएको छ । यस्तै एमालेका केशव स्थापितले ७ हजार ३ सय ६३ मत पाउनु भएको छ भने कांग्रेसकी सिर्जना सिंहले ६ हजार ४ सय ९४ मत पाउनु भएको छ । निर्वाचन आयोगका अनुसार काठमाडौं महानगरमा १३ सय ३७ मत पुर्ण बदर भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
थापाथलीमाको सुकुम्वासी बस्ती हटाउन पछि नहट्ने महानगर

  काठमाडौं महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन) थापाथलीको सुकुम्वासी बस्तीलाई कुनै पनि हालतमा

आवासविहीन सुकुमबासीको राजनीति नगरौँ – बाबुराम भट्टराई

  ‘आवासविहीन सुकुमबासीको संवेदनशील प्रश्नमाथि कसैले छुद्र राजनीति नगरौँ ।  पूर्वप्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले

समानुपातिकमा नेकपा एमाले अगाडि

  मंसिर ४ मा सम्पन्न आम निर्वाचनको समानुपातिकतर्फ नेकपा एमालेले निरन्तर अग्रता कायम

कांग्रेसको सरकार बने मुख्यमन्त्री म हुन्छु : इन्द्र बानियाँ

  नेपाली कांग्रेसका नवनिर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य इन्द्रबहादुर बानियाँले वागमती प्रदेशमा नेपाली कांग्रेसको सरकार