स्थापितभन्दा १४६५ मतले बालेन अगाडि, कुन वडामा कति बढी 

 

काठमाडौं महानगरपालिकाको मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार बालेन साहले अग्रता जारी राखेका छन् । प्राप्त पछिल्लो विवरणअनुसार उनी आफ्ना निकटतम प्रतिस्पर्धीभन्दा १४६५ मतले अगाडि छन् । हाल काठमाडौंको वडा नम्बर १, २, ३, ४, ३१ र ३२ नम्बरको मतगणना भइरहेको छ । यी सबै वडामा बालेनले लिड गरिरहेका छन् । उनको कुल मत ३११० पुगेको छ ।

दोस्रो स्थानमा रहेका एमालेका केशव स्थापितले १६४५ मत ल्याउँदा नेपाली कांग्रेसकी सिर्जना सिंहले १६०२ मत ल्याएकी छन् । स्थापित र सिर्जनाबीच ४३ भोटको मात्रै अन्तर छ । बालेनलाई सबैभन्दा बढी भोट ३२ नम्बर वडामा आएको छ । यहाँबाट उनले ६८२ भोट ल्याउँदा स्थापित र सिंहले क्रमशः ३३७ र २९६ भोट ल्याएका छन् ।

यस्तै वडा नम्बर १ मा बालेनले ६२५ भोट ल्याउँदा स्थापितले २९० र सिंहले ३७७ भोट ल्याएकी छन् । वडा नम्बर २ मा बालेनको ६७३, स्थापितको ४३२ र सिंहको २६४ भोट आएको छ ।

यसैगरी वडा नम्बर ३ मा बालेनले ४३५, स्थापितले २४५ र सिंहले ३२२ भोट ल्याइन् । वडा नम्बर ४ मा बालेनले ६४६, स्थापितले २३० र सिंहले ३०१ भोट ल्याएका छन् । सबैभन्दा पछि वडा नम्बर ३१ को मतगणना सुरु भएको छ । यसमा अहिलेसम्म बालेनको ४९ भोट आएको छ भने स्थापित र सिंहले क्रमशः ३२ र ४२ भोट ल्याएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले सचिवालय बैठकको यस्ता छन एजेण्डा

    स्थानीय निर्वाचनको थप समिक्षा लगायतका विषयमा नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक आज

काठमाडौं ५ बाट चुनाव लड्ने रन्जु दर्शनाको घोषणा

    रञ्जु दर्शनाले काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ बाट आगामी प्रतिनिधि सभा सदस्य

जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता