स्थापितभन्दा १४६५ मतले बालेन अगाडि, कुन वडामा कति बढी 

 

काठमाडौं महानगरपालिकाको मेयरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार बालेन साहले अग्रता जारी राखेका छन् । प्राप्त पछिल्लो विवरणअनुसार उनी आफ्ना निकटतम प्रतिस्पर्धीभन्दा १४६५ मतले अगाडि छन् । हाल काठमाडौंको वडा नम्बर १, २, ३, ४, ३१ र ३२ नम्बरको मतगणना भइरहेको छ । यी सबै वडामा बालेनले लिड गरिरहेका छन् । उनको कुल मत ३११० पुगेको छ ।

दोस्रो स्थानमा रहेका एमालेका केशव स्थापितले १६४५ मत ल्याउँदा नेपाली कांग्रेसकी सिर्जना सिंहले १६०२ मत ल्याएकी छन् । स्थापित र सिर्जनाबीच ४३ भोटको मात्रै अन्तर छ । बालेनलाई सबैभन्दा बढी भोट ३२ नम्बर वडामा आएको छ । यहाँबाट उनले ६८२ भोट ल्याउँदा स्थापित र सिंहले क्रमशः ३३७ र २९६ भोट ल्याएका छन् ।

यस्तै वडा नम्बर १ मा बालेनले ६२५ भोट ल्याउँदा स्थापितले २९० र सिंहले ३७७ भोट ल्याएकी छन् । वडा नम्बर २ मा बालेनको ६७३, स्थापितको ४३२ र सिंहको २६४ भोट आएको छ ।

यसैगरी वडा नम्बर ३ मा बालेनले ४३५, स्थापितले २४५ र सिंहले ३२२ भोट ल्याइन् । वडा नम्बर ४ मा बालेनले ६४६, स्थापितले २३० र सिंहले ३०१ भोट ल्याएका छन् । सबैभन्दा पछि वडा नम्बर ३१ को मतगणना सुरु भएको छ । यसमा अहिलेसम्म बालेनको ४९ भोट आएको छ भने स्थापित र सिंहले क्रमशः ३२ र ४२ भोट ल्याएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
महाभियोग निष्क्रिय भएको छैन : सञ्चारमन्त्री

    प्रधानन्यायाधीस चोलेन्द्र शमशेर जबरामाथिको महाअभियोग प्रस्ताव निष्क्रिय भएको पत्र संसद सचिवालयले

राणालाई छेक्न बारका वकिल सर्वोच्च गेटमा

    प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर राणालाई सर्वोच्च छिर्न नदिन बारका वकिलहरू गेटमा बसेका छन्

महन्थ ठाकुरलाई राष्ट्रपति बनाउने काङ्ग्रेको तयारी

    अबको राष्ट्रपति कसलाई बनाइएला भन्ने जिज्ञाशा सर्वत्र प्रकट भएको छ ।

गठबन्धनको बहुमत पुगेन, यस्ताे छ प्रतिनिधिसभाकाे हिसाबकिताब

    मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचनको