पर्यटन व्यवसायी सुमन पाण्डे पाटाको कार्यसमिति मा निर्वाचित 

 

 

नेपाली पर्यटन व्यवसायी सुमन पाण्डे प्याशिफिक एशिया ट्राभल एसोशिएसन ९पाटा० को ७१औं साधारण सभाबाट सचिवरकोषाध्यक्ष पदमा निर्वाचित हुनु भएको छ । पाटा नेपाल च्याप्टरको पूर्व अध्यक्ष समेत रहनु भएका श्री पाण्डे यस अघि अक्टोबर २०२० मा पहिलो पल्ट मतदान मार्फत सोहि पदमा निर्वाचित हुनुको साथै आगामि २ वर्षका लागि हुने दोश्रो कार्यकाल भने निर्बिरोध निर्वाचित हुनु भएको छ ।

साहसिक पर्यटन, ट्राभल, हवाई सेवा, होटल, रेष्टोरेन्ट, लगायत तीन दशक भन्दा बढी विभिन्न विधामा संलग्न रहनुका साथै ट्रेकिङ एजेन्टस एसोशिएसन अफ नेपाल ९टान० को अध्यक्ष, एयरलाईन अपरेर्टस एसोशिएसन ९आवान० को महा(सचिव, नेपाल पर्यटन बोर्डको सदस्य, नेपाल पर्यटन वर्ष २०११ राष्ट्रिय कार्य समितिको सदस्य लगायत बिभिन्न व्यावसायिक नेतृत्वमा संलग्न रहनु भएका सुमन पाण्डे सम्मिलित पाटा कार्यसमितमा हाल टिमोर लिस्ते मा कार्यरत ब्रिटिस नागरिक पिटर सिमोन अध्यक्ष तथा ताईवानका बेन लिआवो उपाध्यक्ष निर्वाचित हुनु भएको छ ।

सन १९७५ देखि नेपाल पाटाको सदस्य रही आएको र नेपाली पर्यटनलाई अन्तराष्ट्रिय प्रसारण लगायत योजना, प्रबद्र्धन, पर्यटकिय सामग्रि, संकट निवारण लगायत विभिन्न क्षेत्रमा पाटा संग नेपालको सहकार्य भै रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश