मधेसको सच्चा पार्टी एमालेः उपमहासचिव पौडेलभैरहवा । एमालेका उपमहासचिव विष्णु पौडेलले तराई मधेसको विकास गर्ने सच्चा पार्टी एमाले भएको बताउनुभएको छ । एमालेलाई मधेस विरोधी भनेर जति प्रचार गरे पनि दोस्रो चरणको निर्वाचनमा मधेसमा पहिलो शक्ति बनेर मधेसी समुदायको सच्चा पार्टी प्रमाणित गरिने उहाँ बताउनुभएको हो ।

एमाले सिद्धार्थनगर निर्वाचन परिचालन कमिटीले भैरहवामा बिहीबार आयोजना गरेको कार्यकर्ता भेलालाई सम्बोधन गर्दै पूर्व अर्थमन्त्री समेत रहेका उहाँले भन्नुभयो ‘हामी मधेसी जनताको विरोधी होइनौं । एमाले सरकारको पालामा जति तराई मधेसमा बजेट अहिलेसम्म कुनै सरकारले ल्याएको छैन । कसैले आरोप लगाउँदैमा एमालेलाई मधेस विरोधी भन्नु गलत हुन्छ ।’

रुपन्देहीका केही ठाउँहरुमा विगतमा जित हासिल गर्न नसके पनि अबको निर्वाचनमा एमालेको विकास निर्माण नीति, सिद्धान्त र राष्ट्रप्रेमलाई हेरी जनताले अब जिताउने बताए । सिद्धार्थनगरमा एमाले बलियो शक्ति भएकोले स्थानीय निर्वाचनमा विजयी हुने नेता पौडेलको दावी गर्नुभयो ।

अर्का उपमहासचिव घनश्याम भुसालले सिद्धार्थनगरमा एमाले अन्य पार्टीसँग तालमेल गरेर निर्वाचन लड्ने भनेर भ्रमक हल्ला फैलाइएको जनाउदै एमाले एक्लै निर्वाचन जित्ने दावी गर्नुभयो । ‘एमाले मधेसी, पहाडी, मुस्लिम, अल्पसंख्यक, पिछडा सबै जातजाति, धर्म–संस्कृतिको संरक्षण गर्ने पार्टी हो’ भुसालले भन्नुभयो। सिद्धार्थनगरको प्रमुखमा एमालेबाट हरिप्रसाद अधिकारी र उपप्रमुखमा उमा काफ्लेले उम्मेदवारी दिनेछन् ।

नयाँपत्रिका दैनिकबाट

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रेमिट्यान्स बढ्यो, सोधानान्तर स्थिति बचतमा

    चालू आर्थिक वर्षको ६ महिनामा ५ खर्ब ८५ अर्ब ८ करोड

रास्वपाका तीन मन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका तीनमन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत भएको छ । श्रम, रोजगार

ओली, प्रचण्ड र देउवाबीच सिंहदरबारमा छलफल

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र

 राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा माओवादीकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध

    राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन्