युवा नेता राजेन्द्र श्रेष्ठलाई बुढानिलकण्ठ-२ मा न्यानो स्वागत 

 

शाख ३० गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनमा नेकपा एमालेका तर्फबाट बुढानिलकण्ठ नगरपालिका वडा नं २ को अध्यक्षमा उम्मेदवार बनेका राजेन्द्र श्रेष्ठले घर दैलोका क्रममा न्यानो स्वागत पाएका छन। २०७४ सालमा वडा नं २ को सदस्यमा निर्वाचित भए संगै निरन्तर वडावासीको सेवामा सक्रिय रहेका श्रेष्ठले वडामा गरेका पूर्वाधार निर्माण ,कोरोना प्रकोपको समयमा आइसोलेसन व्यवस्थापन,मानवीय सेवामा सक्रियता जस्ता सकारात्मक पहलका कारण निकै न्यानो स्वागत गरिएको छ।

बुढानिलकण्ठ नगरपालिकाको अनुगमन समितिमा रहेर भूगोल र स्थानीयहरु संग परिचित रहेका श्रेष्ठले नगर प्रमुख उम्मेदवार मिठाराम अधिकारी र उपप्रमुख उम्मेदवार अनिता लामा सहितको घर दैलोमा पुग्दा आफु वडा अध्यक्षमा निर्वाचित भएमा थप सुन्दर वडा बनाउन रात दिन नभनी लाग्ने प्रतिवदत्ता व्यक्त गरेका छन। श्रेष्ठ संगै यो निर्वाचनमा ओम कुमार खड्का र सुदर्शन लामा खुल्ला सदस्यमा उम्मेदवार रहेका छन भने ज्ञानु कार्की थापा महिला सदस्य र अनिता मिजार दलित महिला सदस्यको उम्मेदवार रहेका छन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

प्रभु बैंक र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्सबीच सम्झौता

      प्रभु बैंक लि. र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्स् प्रा.लि. का विच

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्