का.म.पा. ७ मा सबैले रोजेकाे कृष्णमणि भट्टराईकाे जित सुनिश्चित 

 

आगमी बैशाख ३० गते हुन गैरहेको स्थानीय निर्वाचन अन्तर्गत काठमाण्डौ महानगरपालिकाको ७ नम्बर वडामा अध्यक्षका उमेद्वार कृष्णमणि भट्टराईको जित सुनिश्चित देखिएको छ । जनताको सेवामा समर्पित कृष्णमणि जनताले बोलाएको १० देखि १५ मिनेटमा उपस्थित हुने गरेकाले उनलाई एम्बुलेन्स नेताकारुपमा समेत चिनिन्छ ।

यसअघि वडा सदस्य समेत रहेका उनले पुर्वाग्रहभन्दा माथि उठेर जनताको सेवा गरेका कारण उनको जित सुनिश्चित भएको स्थानीय बासिन्दाले बताउन थालेका छन् । त्यसो त उनका प्रतिश्पर्धी नेपाली कांग्रेस बिमल होडा लाइन्स क्लब र नेपाल क्यान्सर सोसाइटीमा आवद्द भएको व्यक्तिले कसरी वडाबासीलाई समय दिनसक्छ रु भन्ने प्रश्न उठेको छ । त्यतिमात्रै हैन, नेपाली कांग्रेसमा रमेश महर्जन बागी उमेद्वारका रुपमा खडा भएपछि भट्टराईको बिजय हुने सम्भावना प्रवल देखिएको छ ।

त्यस्तै अर्का वडा अध्यक्षका उमेद्वार सुद्द कुमार डंगोल नेकपा एसबाट उमेद्वार बनेका छन्, जब कि उनी यसअघि वडा अध्यक्ष हुँदा राम्रो काम गर्ननसकेको आरोप लागेको छ । यी सबै कारणलाई सरसर्ति विश्लेषण गर्दा भट्टराईको जित सुनिश्चित अर्थात औपचारिक घोषणा हुनमात्र बाँकी रहेको कुरामा दुईमत छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
थापाथलीमाको सुकुम्वासी बस्ती हटाउन पछि नहट्ने महानगर

  काठमाडौं महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन) थापाथलीको सुकुम्वासी बस्तीलाई कुनै पनि हालतमा

आवासविहीन सुकुमबासीको राजनीति नगरौँ – बाबुराम भट्टराई

  ‘आवासविहीन सुकुमबासीको संवेदनशील प्रश्नमाथि कसैले छुद्र राजनीति नगरौँ ।  पूर्वप्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले

समानुपातिकमा नेकपा एमाले अगाडि

  मंसिर ४ मा सम्पन्न आम निर्वाचनको समानुपातिकतर्फ नेकपा एमालेले निरन्तर अग्रता कायम

कांग्रेसको सरकार बने मुख्यमन्त्री म हुन्छु : इन्द्र बानियाँ

  नेपाली कांग्रेसका नवनिर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य इन्द्रबहादुर बानियाँले वागमती प्रदेशमा नेपाली कांग्रेसको सरकार