एमाले अध्यक्ष ओलीको बिशेष अपिल (भिडियोसहित) 

 

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले स्थानीय तहको निर्वाचनमा मतदान गर्दा बिशेष ध्यान दिन र कसैको भ्रममा नपरी सूर्य चिन्हमा मतदान गरी बिकाशको गतिलाई तीब्र ढंगले अघि बढाउने मार्ग स्पष्ट पार्न अपिल गर्नुभएको छ ।

निर्वाचनलाई लिएर पहिलो भिडियो सन्देश दिँदै पूर्वप्रधानमन्त्रीसमेत रहनुभएका एमाले अध्यक्ष ओलीले स्थानीय तहको निर्वाचनमा एमालेको बिजयले मात्र सवैको हित हुने र सेवा सुबिधा पाइने तथ्यलाई राख्नुभएको छ । यस निर्वाचनमार्फत परमादेशलाई जनादेशले पराजीत गर्छ भन्ने प्रमाण दिनुपर्ने संकेत पनि ओलीले गर्नुभएको छ ।

परमादेशी सरकारले अवरुद्ध पारेको बिकास र समृद्धि अभियानलाई अघि बढाउन पनि एमालेको बिजय अनिवार्य रहेको ओलीको भनाई छ । बिकाशको गतिलाई अगाडि बढाउने सवालमा योनिर्वाचन बिशेष महत्वका रहेको उहाँले बताउनु भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

प्रभु बैंक र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्सबीच सम्झौता

      प्रभु बैंक लि. र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्स् प्रा.लि. का विच

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्