चाँगुनारायणमा एमालेको जित पक्का : अध्यक्ष देउजा 

 

नेकपा एमालेले चाँगुनारायण नगरपालिकाको प्रमुख पदमा महिलालाई उम्मेदवार बनाएसँगै चुनावी माहोल एकाएक तातेको छ । निवर्तमान उपप्रमुख विणा बाँस्तोलालाई एमालेले नगरप्रमुख बनाए पछि घरदैलो कार्यक्रमलेपनि तिब्रता पाएको छ । उपप्रमुख पदमा एमालेका रमेश बुढाथोकीपनि चुनावी अभियानमा तिब्रताका साथ लागेका छन् । चाँगुनारायण नगरपालिकामा एमालेको जित पक्का भएको भक्तपुर जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष वचन देउजाले बताउनु भएको छ ।

 

नेकपा एमाले भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष कमरेड वचन देउजा सहित व्यापक जनसहभागितामा पार्टी नेता कार्यकर्ताको उपस्थितिमा नेकपा एमाले चागुनारायण ८, ९ साविक सुडाल १,२ ,३ को घरदैलो कार्यक्रम भव्य सभ्य रुपमा सन्चालन भैरहेको छ । घर दैलोमा जनतासँग मत माग्दै अध्यक्ष वचन देउजाले एमालेको जीतले नै गाँउ नगरमा विकास र जनतामा खुसी छाउने बताएका छन् । नगरप्रमुख विणा बाँस्तोला र उपप्रमुख रमेश बुढाथोकीले आफ्नो जित पक्का भएको र आफुहरुलाई जनताले पत्याएको बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
महाभियोग निष्क्रिय भएको छैन : सञ्चारमन्त्री

    प्रधानन्यायाधीस चोलेन्द्र शमशेर जबरामाथिको महाअभियोग प्रस्ताव निष्क्रिय भएको पत्र संसद सचिवालयले

राणालाई छेक्न बारका वकिल सर्वोच्च गेटमा

    प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर राणालाई सर्वोच्च छिर्न नदिन बारका वकिलहरू गेटमा बसेका छन्

महन्थ ठाकुरलाई राष्ट्रपति बनाउने काङ्ग्रेको तयारी

    अबको राष्ट्रपति कसलाई बनाइएला भन्ने जिज्ञाशा सर्वत्र प्रकट भएको छ ।

गठबन्धनको बहुमत पुगेन, यस्ताे छ प्रतिनिधिसभाकाे हिसाबकिताब

    मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचनको