चाँगुनारायणमा एमालेको जित पक्का : अध्यक्ष देउजा 

 

नेकपा एमालेले चाँगुनारायण नगरपालिकाको प्रमुख पदमा महिलालाई उम्मेदवार बनाएसँगै चुनावी माहोल एकाएक तातेको छ । निवर्तमान उपप्रमुख विणा बाँस्तोलालाई एमालेले नगरप्रमुख बनाए पछि घरदैलो कार्यक्रमलेपनि तिब्रता पाएको छ । उपप्रमुख पदमा एमालेका रमेश बुढाथोकीपनि चुनावी अभियानमा तिब्रताका साथ लागेका छन् । चाँगुनारायण नगरपालिकामा एमालेको जित पक्का भएको भक्तपुर जिल्ला कमिटीका अध्यक्ष वचन देउजाले बताउनु भएको छ ।

 

नेकपा एमाले भक्तपुर जिल्ला कमिटी अध्यक्ष कमरेड वचन देउजा सहित व्यापक जनसहभागितामा पार्टी नेता कार्यकर्ताको उपस्थितिमा नेकपा एमाले चागुनारायण ८, ९ साविक सुडाल १,२ ,३ को घरदैलो कार्यक्रम भव्य सभ्य रुपमा सन्चालन भैरहेको छ । घर दैलोमा जनतासँग मत माग्दै अध्यक्ष वचन देउजाले एमालेको जीतले नै गाँउ नगरमा विकास र जनतामा खुसी छाउने बताएका छन् । नगरप्रमुख विणा बाँस्तोला र उपप्रमुख रमेश बुढाथोकीले आफ्नो जित पक्का भएको र आफुहरुलाई जनताले पत्याएको बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले सचिवालय बैठकको यस्ता छन एजेण्डा

    स्थानीय निर्वाचनको थप समिक्षा लगायतका विषयमा नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक आज

काठमाडौं ५ बाट चुनाव लड्ने रन्जु दर्शनाको घोषणा

    रञ्जु दर्शनाले काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ बाट आगामी प्रतिनिधि सभा सदस्य

जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता