राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल चौदण्डिगढी नगर कमिटिले सुरू गर्यो युवा परिचालन 

 

राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल चौदण्डिगढी नगर कमिटिले आसन्न स्थानिय निकायको निर्वाचनमा सूर्य ध्वजबाहक उम्मेदारहरूलाई जिताउनको निम्ती निर्वाचन परिचालन कमिटि गठन गरेको छ । एउटा वडामा २० जानाको परिचालन कमिटि रहने गरि १० वटा वडामा निर्वाचव परिचालन कमिटि गठन गरिएको हो । राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल चौदण्डिगढी नगर कमिटिले बहुमतका साथ नेकपा एमालेलाई बिजय गराउन बाचाका साथ लागेको नगर कमिटि अध्यक्ष अनुपराज खत्रीले बताएका छन । चौदण्डिगढी नगरपालिकामा नेकपा एमालेका मेयरका उम्मेदावर कालुमान लामा र उपमेयरका उम्मेदार मणिका दुलाल युवा प्रेमी बिकासप्रेमि भएकाले एमालेको जित शुनिश्चित रहेको नगर कमिटि अध्यक्षले बताएका छन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

प्रभु बैंक र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्सबीच सम्झौता

      प्रभु बैंक लि. र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्स् प्रा.लि. का विच

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्