नेकपा एमाले बाहविसे नगर प्रमुखमा तीन जनाको नाम सिफारिस 

 

 

आसन्न स्थानीय तहको निर्वाचनमा सिन्धुपाल्चोकको बाह्रविसे नगरपालिका प्रमुखमा तीन जनाको नाम सिफारिस भएको छ । नगर कमिटीको दुई दिनसम्म चलेको बैठकले तीन जनाको नाम सिफारिस गर्ने निर्णय गरेको हो । बाह्रबिसेमा सम्पन्न नगर कमिटीको बैठकमा सर्वसम्मत नाम तय हुन नसकेपछि एक महिलासहित नाम जिल्ला कमिटीमा पठाईएको नगर सचिव राजकुमार सुवेदीले जानकारी दिए । नगर प्रमुखमा सात जनाको दावी भएपनि नाम छाटेर तीन जनाको नाम सिफारिस गरिएको हो । केही सञ्चारमाध्यमले सर्वसम्मतमा नाम एकजनाको मात्र सिफारिस गरिएको भन्दै समाचार लेखेको र त्यसो नभएको नगर अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र राउतले सामाजिक सञ्जालमा लेखेका छन् ।

बैठकपछि हालका नगरप्रमुख निमफुञ्जो शेर्पा, एमाले जिल्ला सचिवालय सदस्य युद्धबिक्रम तामाङ (डिबी ) र कल्याणी घिसिङको नाम पठाईएको नगर कमिटिको माईन्युटमा लेखिएको छ । आफू पनि नगरप्रमुखको दावीमा रहेका तर, पछिल्लो समय दावी छोडेको अध्यक्ष राउतले बताए । उपप्रमुखमा भने बर्तमान उपप्रमुख सुशीला पाख्रिनको नाम पठाईएको छ । सर्वसहमत गर्ने प्रयास भएपनि त्यो सफल हुन सकेन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
थापाथलीमाको सुकुम्वासी बस्ती हटाउन पछि नहट्ने महानगर

  काठमाडौं महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन) थापाथलीको सुकुम्वासी बस्तीलाई कुनै पनि हालतमा

आवासविहीन सुकुमबासीको राजनीति नगरौँ – बाबुराम भट्टराई

  ‘आवासविहीन सुकुमबासीको संवेदनशील प्रश्नमाथि कसैले छुद्र राजनीति नगरौँ ।  पूर्वप्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले

समानुपातिकमा नेकपा एमाले अगाडि

  मंसिर ४ मा सम्पन्न आम निर्वाचनको समानुपातिकतर्फ नेकपा एमालेले निरन्तर अग्रता कायम

कांग्रेसको सरकार बने मुख्यमन्त्री म हुन्छु : इन्द्र बानियाँ

  नेपाली कांग्रेसका नवनिर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य इन्द्रबहादुर बानियाँले वागमती प्रदेशमा नेपाली कांग्रेसको सरकार