सिद्धान्त र विचार नमिल्नेहरूसँग लाज पचेकाहरूको गठबन्धन : पशुपति शर्मा 

 

चर्चित लोकगायक पशुपति शर्माले जनतालाई भेँडा नबन्न आग्रह गर्नुभएको छ । स्थानीय तहको निर्वाचनमा राजनीतिक दलहरूले सिद्धान्त र विचार नै नमिल्नेहरूसँग लाज पचेकाहरूले गठबन्धन गरेको भन्दै जनतालाई भेंडा नबन्न अनुरोध गर्नुभएको हो ।

गीत संगीतमा विकृति र विसंगतीका बारेमा निर्मम ढंगले व्यग्य र खबरदारी गर्ने शर्माले आज सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत सिद्धान्त र विचार नमिल्नेहरू र एकले अर्कालाई विश्वास गर्न नसक्नेहरूले गठबन्धनको नाटक गरेर जनतालाई भेँडा बनाउन खोजेको आरोप लगाउनुभयो ।

प्रधानमन्त्री समेत रहेका नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा, पूर्व प्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले सिद्धान्तहिन गठबन्धन गरेर लाच पचाएको शर्माले बताउनुभयो ।

उहाँले फरक–फरक चुनावी घोषणापत्र हुने भएपछि गठबन्धन केका लागि ? भन्दै प्रश्न समेत उठाउनुभयो । शर्माले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लेख्नुभएको छ, ‘लाज पचेकाहरुले हो गठबन्धन् गर्नी, सिद्दान्त मिल्नु छैन विचार मिल्नु छैन, चुनावि घोषणा पत्र आफ्ना–आफ्ना छन्, के हो यो गठबन्धन, आफूमा बिश्वास छैन भने जनताको बिश्वास कसरी जित्छौ ? कार्यकर्ता र जनता कती भेडा हुन्छौ सोच्ने बेला भयो अब ।’

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यसरी हुन सक्छन् एमाले–माओवादीको केन्द्रदेखि प्रदेशसम्म सरकार

    नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकार गठनबारे सबै विकल्प खुला राख्ने निर्णय लिएपछि

यी हुन् एमालेबाट चुनिनसक्ने समानुपातिकका सांसदहरू

    ४ मंसिरमा सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनको मतपरिणाम अन्तिम

बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी पार्किङ माग गर्दै आन्दोलनमा

  सडक किनारमा पार्किङ गर्न नदिएको विरोधमा बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी आन्दोलनमा उत्रिएका छन्

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल आज दिनभर प्रभावित

    त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा आज (बिहीबार) क्यालिब्रेसन (यान्त्रिक परीक्षण) उडान हुँदैछ। थाइल्याण्डको