बुनपा वडा नं २ को अध्यक्षमा राजेन्द्र श्रेष्ठको चर्चा 

 

बुढानिलकण्ठ नगरपालिका वडा नं २  को अध्यक्षमा नेकपा एमालेका तर्फ बाट राजेन्द्र श्रेष्ठ उम्मेदवार बन्ने चर्चा चलेको छ।नेकपा एमाले बुढानिलकण्ठ -२  कमिटीका अध्यक्ष समेत रहेका श्रेष्ठ २०७९ बैशाख ३० गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनमा वडा अध्यक्ष पदमा उम्मेदवार बन्ने चर्चाले वडा नं २ को राजनीतिमा तरंग पैदा गरेको छ।

२०७४ सालको स्थानीय तहको निर्वाचनमा १०१९ मत सहित वडा नं २ को सदस्यमा निर्वाचित भएका श्रेष्ठ बुढानिलकण्ठ नगरपालिकाको अनुगमन समिती सदस्य समेत रहेका छन।कोरोना प्रकोपको समयमा आफ्नो सवारीलाई एम्बुलेन्स समेत बनाएर जनसेवामा सक्रिय रहेका श्रेष्ठले नगरपालिकामा द्रुत गतिमा आइसोलेसन केन्द्र निर्माणमा समेत महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेका थिए। राजनीति संगै सहकारीको क्षेत्रमा पनि सक्रिय रहेका श्रेष्ठ वडा नं २ मा विकासप्रेमी युवा नेताका रुपमा परिचित रहेका छन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता

काठमाडौं महानगरमा भिख माग्न नपाँउने

    काठमाडौं महानगरभित्रका सार्वजनिक स्थानमा भिक्षा माग्न निषेध गरिएको छ । काठमाडौं

एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष