बुनपा वडा नं २ को अध्यक्षमा राजेन्द्र श्रेष्ठको चर्चा 

 

बुढानिलकण्ठ नगरपालिका वडा नं २  को अध्यक्षमा नेकपा एमालेका तर्फ बाट राजेन्द्र श्रेष्ठ उम्मेदवार बन्ने चर्चा चलेको छ।नेकपा एमाले बुढानिलकण्ठ -२  कमिटीका अध्यक्ष समेत रहेका श्रेष्ठ २०७९ बैशाख ३० गते हुने स्थानीय तहको निर्वाचनमा वडा अध्यक्ष पदमा उम्मेदवार बन्ने चर्चाले वडा नं २ को राजनीतिमा तरंग पैदा गरेको छ।

२०७४ सालको स्थानीय तहको निर्वाचनमा १०१९ मत सहित वडा नं २ को सदस्यमा निर्वाचित भएका श्रेष्ठ बुढानिलकण्ठ नगरपालिकाको अनुगमन समिती सदस्य समेत रहेका छन।कोरोना प्रकोपको समयमा आफ्नो सवारीलाई एम्बुलेन्स समेत बनाएर जनसेवामा सक्रिय रहेका श्रेष्ठले नगरपालिकामा द्रुत गतिमा आइसोलेसन केन्द्र निर्माणमा समेत महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरेका थिए। राजनीति संगै सहकारीको क्षेत्रमा पनि सक्रिय रहेका श्रेष्ठ वडा नं २ मा विकासप्रेमी युवा नेताका रुपमा परिचित रहेका छन।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यसरी हुन सक्छन् एमाले–माओवादीको केन्द्रदेखि प्रदेशसम्म सरकार

    नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकार गठनबारे सबै विकल्प खुला राख्ने निर्णय लिएपछि

यी हुन् एमालेबाट चुनिनसक्ने समानुपातिकका सांसदहरू

    ४ मंसिरमा सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनको मतपरिणाम अन्तिम

बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी पार्किङ माग गर्दै आन्दोलनमा

  सडक किनारमा पार्किङ गर्न नदिएको विरोधमा बागबजार क्षेत्रका व्यवसायी आन्दोलनमा उत्रिएका छन्

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल आज दिनभर प्रभावित

    त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा आज (बिहीबार) क्यालिब्रेसन (यान्त्रिक परीक्षण) उडान हुँदैछ। थाइल्याण्डको