नेकपा एसका उपाध्यक्ष केसीसहित सिंगो टीम एमालेमै फर्कियो 

 

स्थानीय तहको निर्वाचनको मिति नजिकिदै जाँदा दोलखामा माधव नेपाल नेतृत्वको नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टी रित्तिन थालेको छ । माधव नेपालतिर लागेर जिल्लामा पार्टी बनाउन जुटनु भएका प्रभावशाली नेता तथा नेकपा एसका उपाध्यक्ष भुवन केसी आज आफ्नो सिंगो टीमसहित नेकपा एमालेमै फर्कनु भएको छ ।

माधव नेपालले छरेको भ्रममा परेर नयाँ पार्टी बनाउन लागेको तर माधवको चाहना कांग्रेसको सेवा गर्ने रहेको तथ्य आफूले बुझेपछि सिंगो टीमसहित एमालेमै फर्किएको केसीले बताउनु भयो । यसैगरी समाजबादिका युवा सघका केन्द्रीय सदस्य श्याम तामाङ पनि सिंगो टीमसहित एमालेमै फर्कनु भएको छ ।

केसी र तामाङसहितका नेताहरुलाई एमाले पोलिटब्यूरो सदस्य तथा पूर्वसञ्चारमन्त्री पार्वत गुरुङसहित केन्द्रीय सदस्य तथा दोलखा इञ्चार्ज सरस्वती बस्नेत, जिल्ला अध्यक्ष नरबहादुर श्रेष्ठलगायतका एमाले नेताहरुले स्वागत गर्नुभएको छ ।

दोलखा एमालेले नेता गुरुङको नेतृत्वमा समाजवादी र माओवादीतिर लागेका सवै नेता कार्यकर्ता फर्काउने अभियान नै चलाएको छ। यसक्रममा जिल्लाका सवै वडामा नेकपा एक रित्तिदै गएको छ भने माओवादीका चर्चित नेताहरु पनि एमालेतिर आउनु भएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले सचिवालय बैठकको यस्ता छन एजेण्डा

    स्थानीय निर्वाचनको थप समिक्षा लगायतका विषयमा नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक आज

काठमाडौं ५ बाट चुनाव लड्ने रन्जु दर्शनाको घोषणा

    रञ्जु दर्शनाले काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ बाट आगामी प्रतिनिधि सभा सदस्य

जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता