मधेशमा एमाले प्रवेशको लहर, माओवादी, कांग्रेस र लोसपामा ठुलै पहिरो 

 

 

मधेश प्रदेशमा नेकपा एमालेप्रतिको आकर्षण ह्वात्तै बढेको छ । मधेसी जनता एमाले नै आफूहरुको समस्या समाधान गर्ने एम मात्र दल रहेको निश्कर्षमा पुगेपछि स्थानीय तहको निर्वाचनको मिति नजिकिँदै जाँदा सत्तारुढ गठबन्धनमा रहेका चर्चित जनप्रतिनिधिहरु नै एमाले रोज्न थालेका छन ।

यही क्रममा आज महोत्तरीको सम्सी गाउँपालिका अध्यक्ष शेख फारुख एमाले प्रवेश गर्नुभएको छ । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट बिजयी बन्नुभएका फारुखी मुलुक र मधेशको समृद्धिमा एमालेको बिकल्प नभएको निश्कर्षसहित आज अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको बालकोटस्थित निवासमै पुगेर एमाले प्रवेश गर्नुभएको हो ।

उहाँसँगै लोसपाबाट निर्वाचित जलेश्वर नगरपालिकाकी उपमेयर मनचुन देवी, महोत्तरी जिल्ला कमिटी सदस्य बिश्वेश्वर महतो पनि एमाले प्रवेश गर्नुभएको छ । यसैगरी नेपाली कांग्रेसका चर्चित नेताहरु रामगोपालपुर नगरपालिका ४ का वडाध्यक्ष उमेश महतो, वडा नं ४ का वडाध्यक्ष जयनारायण मण्डल र लोहारपट्टी नगरपालिका ८ का वडाध्यक्ष रामबाबु यादव पनि एमाले प्रवेश गर्नुभएको छ । यस्तै माओवादी केन्द्रबाट निर्वाचित रामगोपालपुर नगरपालिका ८ का रामबिलास मण्डल आज बालकोट पुगेर एमाले प्रवेश गर्नुभएको छ ।

एमाले रोजेका सवै नेताले केपी ओली र एमालेको बिकल्प अव नरहेको तथ्य प्रमाणित भइसकेकोले समृद्धिको सपना पूरा गर्न एमाले रोजेको बताउनु भएको छ । उहाँहरुसहित सिंगो टीमलाई एमाले अध्यक्ष ओलीले खादा लगाएर पार्टीमा स्वागत गर्नुभएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
थापाथलीमाको सुकुम्वासी बस्ती हटाउन पछि नहट्ने महानगर

  काठमाडौं महानगरका मेयर बालेन्द्र साह (बालेन) थापाथलीको सुकुम्वासी बस्तीलाई कुनै पनि हालतमा

आवासविहीन सुकुमबासीको राजनीति नगरौँ – बाबुराम भट्टराई

  ‘आवासविहीन सुकुमबासीको संवेदनशील प्रश्नमाथि कसैले छुद्र राजनीति नगरौँ ।  पूर्वप्रधानमन्त्री डा.बाबुराम भट्टराईले

समानुपातिकमा नेकपा एमाले अगाडि

  मंसिर ४ मा सम्पन्न आम निर्वाचनको समानुपातिकतर्फ नेकपा एमालेले निरन्तर अग्रता कायम

कांग्रेसको सरकार बने मुख्यमन्त्री म हुन्छु : इन्द्र बानियाँ

  नेपाली कांग्रेसका नवनिर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य इन्द्रबहादुर बानियाँले वागमती प्रदेशमा नेपाली कांग्रेसको सरकार