रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न 

 

 

अन्तर्राष्ट्रिय बालरोग क्यान्सर दिवसको अवसरमा ललितपुरमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । पाटन स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान पाटन अस्पतालको प्राङ्गणमा भएको रक्तदान कार्यक्रममा १३० जनाले रक्तदान गरेको कृष्णकुमार गुप्ताले बताए । पाटन स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान स्नातक विद्यार्थी समाजले आयोजना गरेको रक्तदान कार्यक्रम डा।सुचारिका तुलाधरको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको हो ।

गुप्ताका अनुसार कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि पाटन स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानका उपकुलपति प्रा।डा। राजेशनाथ गंगोल रहेका थिए । कार्यक्रममा प्रा. डा. प्रकाशकुमार आचार्य, प्रा.डा.रवि शाक्य, प्रा. डा. पवन शर्मा, प्रा.डा. बालकृष्ण आचार्य, प्रा.डा. सरला केसी लगायतको विशेष सहभागिता रहेको थियो । सो अवसरमा चित्रकला प्रतियोगिता समेत भएको थियो । प्रतियोगितामा विजयीहरुलाई पुरस्कार तथा प्रमाणपत्र समेत वितरण गरिएको गुप्ताले बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
प्रचण्डको नगरपालिकामा एमालेकी ताराकुमारी विजयी

    माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डको निर्वाचन क्षेत्र माडी नगरपालिकामा एमालेले जित निकालेको छ

बुनपा १० मा एमालेका नवराज भट्टराईको प्यान नै विजयी

    बुढानिलकण्ठ नगरपालिका वडा नं  १० मा नेकपा एमालेको प्यानल भारी अन्तरले

बुढानिलकण्ठ नगरपालिका प्रमुख र उपप्रमुखमा नेकपा एमालेको फराकिलो अग्रता

    बुढानिलकण्ठ नगरपालिका प्रमुख र उपप्रमुखमा नेकपा एमालेले अग्रता फराकिलो बनाएको छ।

गुल्मीको मुसिकोट नगरपालिकामा गठबन्धनलाई हराउँदै एमाले उम्मेदवार विजयी

    नेकपा एमालेका सचिव गोकर्ण विष्टको निर्वाचन क्षेत्रमा पर्ने मुसिकोट नगरपालिकामा गठबन्धनलाई