एमालेको उद्घाटनका दिन चितवनमा सवारी साधन चल्न नदिइने 

 

एमालेको १०औं राष्ट्रिय महाधिवेशनको तयारी धमाधम भइरहेको छ । चितवनको नारायणी नदी किनारमा मंसिर १० गते अध्यक्ष केपी ओलीले महाधिवेशनको उद्घान गर्नेछन् । उद्घाटनको दिन सवारी आवागमनलाई लिएर विभिन्न तयारी भइरहेका छन् । चिवतनको स्थानीय प्रशासनले मंसिर १० गते दिनभरि सवारी आवागमन बन्द गर्ने तयारी गरेको छ । पूर्वपश्चिम महेन्द्र राजमार्गको सवारी पनि बन्द गर्ने तयारी छ ।

उदघाटन समारोह अवधिभर सार्वजनिक तथा निजी गाडीलाई नारायणगढ बजार क्षेत्रभित्र प्रवेशमा रोक लगाइनेछ । मुख्य बजार क्षेत्रभित्र अत्यावश्यक सेवाबाहेकका गाडीलाई प्रवेशमा रोक लगाउने निर्णय भएको छ । एमालेले चितवनमा उद्घाटन सक्रका दिन १० समर्थक उतार्ने दाबी गरेको छ । चितवनका प्रमुख जिल्ला अधिकारी आस्मान तामाङले मंसिर १० गते बिहान १० बजेदेखि पश्चिम नेपालबाट आउने गाडीहरूलाई पूर्वी नवलपरासीको गैंडाकोट क्षेत्रमा रोकेर राख्ने बताएका छन् ।

पूर्वबाट आउने गाडीहरूलाई भरतपुरको केन्द्रीय बस टर्मिनल क्षेत्रमा रोकिने तामाङले बताए । काठमाडौं वा पोखराबाट मुग्लिन हुँदै यात्रा गर्ने गाडीहरूलाई आँपटारीमा रोकेर राखिनेछ । पूर्वबाट आउने गाडीहरूलाई जिल्ला प्रशासन कार्यालय चोकदेखि भित्र प्रवेश गर्न दिइनेछैन । पूर्वी नेपालतर्फ आउ–जाउ गर्नेहरूले आँपटारी–बाइपास रोड हुँदै यात्रा गर्न सक्नेछन् ।

एमालेको उदघाटन समारोह साँझ ५ बजेसम्मै चल्ने अनुमान छ । नारायणगढको मुख्य बजार क्षेत्रभित्रको ट्राफिक व्यवस्थापन बेलुकासम्मै प्रभावित हुनेछ । चितवनको स्थानीय प्रशासनले १० गतेको दिन सकेसम्म गाडी नचलाइदिन र नारायणगढ बजार क्षेत्र भएर यात्रा नगरिदिन अनुरोध गरेको छ । महाधिवेशनको उदघाटन समारोह नारायणगढ नदी किनारमा र बन्दसत्र सौराहामा हुने एमालेले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
शेखर-गगन समूहको छुट्टै चियापान कार्यक्रम (तस्बिरहरू)

    सत्तारुढ प्रमुख घटक नेपाली कांग्रेसको शेखर कोइराला समूहले छुट्टै चियापान कार्यक्रमको

आम निर्वाचनमा देशभर १० हजार ८९१ मतदानस्थल

    आगामी मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि

अमेरिकी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च

    अमेरिकी डलरको तुलनामा नेपाली मुद्रा (नेरु) हालसम्मकै कमजोर बनेको छ । अमेरिकी

राप्रपा प्रवेश गर्दै रवीन्द्र मिश्र

    विवेकशील साझा पार्टी परित्याग गरेका रवीन्द्र मिश्र भोलि बुधवार राप्रपा प्रवेश