क्यासिनो प्राईड नेपालीलाई जुवा खेलाउँदैकाठमाडौं ।  बौद्ध स्थीत होटल हायातमा संचालित क्यसिनो प्राईडले नेपालीलाई पनि जुवा खेलाउने गरेको बुझिएको छ । नेपालीलाई क्यासिनो भित्र जान र खेल्न पुर्ण रुपमा निषेध भएपनि क्यसिनो प्राईडले विभिन्न बाहानामा नेपालीलाई जुवा घर भित्त छिराउने र खेलाउने गरेको समाचार स्रोतको दाबी छ । बौद्धतिर घर भएका बिषेशगरि मंगोलियन अनुहारका नेपालीलाई तिब्तियन नागरीक भन्दै क्यासिनो भत्रि प्रवेश गर्न दिने र जुवा खेलाउने गरेको बुझिएको छ । त्यस्तै केहि नेपालीलाई भने सिक्किमतिरको भारतिय नक्कली रासन कार्ड बनाइदिने र जुवा खेलाउने गरेको बुझीएको छ । नेपालीले क्यसिनोभित्र पसेर जुवा खेल्न नपाउने भएपनि क्यसिनो प्रईडले भने ढुक्कसँग जुवा खेलाईरहेको छ । क्यसिनो प्रईडमा नै जुवा खेलेर कतिको घर सम्पति नै सकिएको बुझीएको छ । पैसा भएको थाहा भएसम्म बिभिन्न बहानामा क्यसिनो भित्र छिराएर जुवा खेलाउने गरेको पिडित बताउँछन । त्यही क्यसिनोमा घरबार र नगद सिध्याएका पिडित भन्छान म संग पैसा हुन्जेल संधै क्यासीनोबाट फोन गरेरै खेल्न बोलाउँथे तर अहिले म संग पैसा नभएपछि फोन पनि आउँदैन भित्र र्छिन पनि दिदैनन । यसरी खुलेआम नेपालीलाई जुवा खेलाउँदापनि पुलिस प्रशासन के हेरेर बसेको छ ? क्यसिनो प्राईडमाथी किन कारवाही हुदैन । राज्य प्रशासनको ध्यान स्थानीय तहको निर्वाचनमा र सरकार बनाउँन केन्द्रित भएको मैका छोपी क्यसिनो प्राईडले लुट धन्दा मच्चाइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नास्टले माघ १० गते राष्ट्रिय नवप्रवर्तन सम्मेलन गर्ने

    नेपालमै पहिलो पटक राष्ट्रिय प्रवर्तन सम्मेलन आयोजना हुने भएको छ। नेपाल

चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्चको आदेश

    बिकिनी किलरका नाममा परिचित चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्च अदालतले आदेश

साउदीमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड

    साउदी अरबमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड दिइएको छ । साउदीमा १५ वर्षदेखि

श्वेता खड्कालाई पुत्रीलाभ

    अभिनेत्री श्वेता खड्कालाई पुत्रीलाभ भएको छ । मंगलबार अपरान्ह ग्रान्डी सिटी