हराएका युवक अझै बेपत्ताहप्ता दिनदेखि हराइरहेका त्रिपुरासुन्दरी गाउँपालिका तौथलीका रामबहादुर श्रेष्ठ छन् अझै भेटिएका छैनन् । १८ वर्षका श्रेष्ठ २०७४ भदौ १५ गते घरबाट बजार घुम्नको लागि बाहिर निस्केका थिए ।

घर नफर्किएपछि तौथली गाउूभर खोज्दा श्रेष्ठ फेला नपरेपछि जाताततै खोजी गरिरहेको बुबा भक्तबहादुर श्रेष्ठले बताए । बलेफी गाउँपालिका माखा लामोसूाघुसम्म का स्थानीयले भेटेको पाइएपछि खोजी तिव्र बनाएको उनले जनाए ।

पाँच फिट चार इन्च अग्लो गहुँगोरो वर्ण भएका श्रेष्ठले कालो टिर्सट,खैरो ट्राउजर र तुने चप्पल लगाएका श्रेष्ठको देब्रे खुट्टाको कान्छी औलो छैन् ।
करेन्ट लागेपछि लामो समय बिरामी भएका श्रेष्ठ ठिक भएलगत्तै तौथली गाउँ आएका थिए । ‘बाह्रबिसे देखि राजधानीसम्मका प्रहरीमा सुचना दिएर खोजीरहेका छौ,’ बाबु भक्तबहादुरले भने,‘ हप्तादिन भइसक्दा पनि अझै फेला पार्न सकेका छैनौ ।’

उनको खोजी कार्य जारी रहेपनि हालसम्म नभेटेको सिन्धुपाल्चोकका प्रहरी प्रमुख प्रमोद प्रसाद पोखरेलले जानकारी गराएका छन् । उनले श्रेष्ठलाई फेला पारेमा ९८४९७४२८४५ र ९८५१०१९४८६ नम्बरमा सम्पर्क गर्न आग्रह गरेका छन् ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

प्रभु बैंक र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्सबीच सम्झौता

      प्रभु बैंक लि. र फोकसवान पेमेण्ट सोलुसन्स् प्रा.लि. का विच

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्