रिलायवल डेभलप्मेन्ट बैंकले २ विघा ८ कठ्ठा जग्गा हडप्योकाठमाडौँ । मालपोत कार्यालय रौटहटको गौर, सन्तपुर गाविस वाड नं. ३ मा सुरेन्द्र प्रसाद जैसवालको श्रीमती निरु जोगीको नाममा दर्ता रहेको कित्ता नं. ९५० मा क्षेत्रफल २ बिगाहा आठ कठ्ठा जग्गा मिति २०७४ साल जेठ १७ गते रोक्का राखी ऋण दिन्छु भनी रिलायवल डेभलप्मेन्ट बैंकले जग्गा नै खाईदिएको छ ।

बैंकले श्री साहारा खाद्यसप्लायर्स तथा श्री सुरेन्द्रप्रसाद जैसवाललाई यस बैंकले ऋण दिन सुरक्षण जग्गा राखी रु ५ करोड ऋण दिने सम्झदारीमा हस्ताक्षर गरेको छ । बैंकले ऋण पनि नदिने हाम्रो जग्गा फुक्क गरिदेउ भन्दा पनि फुक्का नगरेकाले पिडित हिजो २३ गतेदेखि रिलायवल डेभलप्मेन्ट बैंको शाखा कार्यालय ज्ञानेश्वरमा धर्ना बसेका छन् । बैंकको नियति नै उक्त जग्गा कब्जा गर्ने देखिन्छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
५ महिनामा ४ खर्ब ८० अर्ब रेमिट्यान्स भित्रियो

    चालु आर्थिक वर्ष (आव) २०७९/८० को पहिलो ५ महिनामा ४ खर्ब

शोधनान्तर बचत ४६ अर्ब पुग्यो, सुधारिंदै अर्थतन्त्र

      आयात नियन्त्रण र रेमिट्यान्स वृद्धि हुँदा भुक्तानी सन्तुलन (शोधनान्तर स्थिति)

४१ अंकले घट्यो नेप्से परिसूचक, ५ अर्बभन्दा बढीको कारोबार

    साताको अनित्म कारोबार दिन बिहीबार सेयर बजारमा दोहोरो अंकको गिरावट देखिएको

ग्लोबल आईएमई र बैंक अफ काठमाण्डूको एकीकृत कारोबार सुरु

    सोमबार प्रधानमन्त्री, मुख्य सचिव, सचिव र गभर्नरदेखि व्यवसायीसम्मले एउटै मञ्च सेयर