देउवाले सुशासन कायम गर्न सक्दैनन् : नेता नेपालकाठमाडौँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपालले देउवाले देशमा सुशासन कायम गर्न नसक्ने बताउनुभएको छ । आज प्रेस चौतारी नेपालले आयोजना गरेको अन्तरसम्बाद कार्यक्रममा बोल्दै उहाँले देउवाले पैसाका लागि जे पनि गर्न सक्ने भएकोले देशको सुशासन कायम गर्न नसक्ने बताउनुभएको हो ।

यस अगाडि तीन पटकसम्म प्रधानमन्त्रीको कार्यवहार सम्हालेका देउवाले पैसाका लागि जे पनि गर्न सक्ने व्यक्तिका रुपमा देखाइसकेका हुँदा यसपटक पनि देउवाबाट सोही व्यवहार दोहोरिने वरिष्ठ नेता नेपालले टिप्पणी  गर्नुभएको हो ।

पहिलो चरणको निर्वाचनमा शक्ति र सत्तााको दुरुपयोग हुँदाहुँदै पनि एमाले पहिलो पार्टीको रुपमा उदाएको बताँउदै नेता नेपालले तराईमा पनि एमाले पहिलो पार्टी बन्ने दाबी गर्नुभयो । अर्काे प्रसंगमा उहाँले सरकारलाई एमालेले र गुण र दोषको आधारमा समर्थन गर्ने बताउनुभयो ।

नेता नेपालले संविधान संशोधन र चुनाव चिन्ह मधेसी नेताहरुको माग नभएको तर यो विषय कस्ले उचालिरहेको छ भन्ने पनि थाहा नभएको बताउनुभयो ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् । 

प्रचण्डसँग एमाले सशंकित, गठबन्धनभित्र खटपट

    सत्ता सहकार्य थालेको एक महिनामै प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र एमाले

फागुन २५ मा राष्ट्रपति र चैत ३ मा उपराष्ट्रपतिको निर्वाचन

    निर्वाचन आयोगले राष्ट्रपति र उपराष्ट्रपतिको निर्वाचनको मिति तय गरेको छ ।