परिआए एमालेले राजपाका नेताको बास काठमाडौँबाट उठाउने,पाण्डेले भने-उनीहरुलाई मधेशमै धुलो पार्छननेकपा एमालेले निषेधको राजनीति नत्यागे राष्ट्रिय जनता पार्टी नेपालका नेतालाई काठमाडौंमा बस्न नदिने चेतावनी दिएको छ ।
नेपाली रेडियो नेटवर्कको कार्यक्रम नेपाली बहसमा पत्रकार ऋषि धमलासँग कुरा गर्दै एमाले नेता एवं सांसद राजेन्द्र पाण्डेले मधेसमा एमालेका कार्यक्रममा आक्रमण गर्ने, नेताहरुमाथि अवरोध गर्ने संवैधानिक, गैरकानूनी र उच्छृङखल गतिविधि नरोके राजपाका नेतालाई काठमाडौंमा बस्न अवस्था नरहने चेतावनी दिएका हुन् । आफ्ना कार्यकर्तालाई राजनीति संस्कार सिकाउन राजपाका नेतालाई उनले सुझाव समेत दिए ।

प्रदेश नम्बर २ मा त यहाँहरुलाई चुनाव लड्न पनि गारो देखिएको छ नि ? शीर्ष नेताहरुमाथि नै आक्रमण भएको छ भन्ने प्रश्नमा नेता पाण्डेले भने-

केही गारो छैन । आक्रमण हुनु राम्रो कुरा होइन । महन्थ ठाकुर, राजेन्द्र महतो र महेन्द्र यादवले त्यहाँका जनतालाई उचाल्ने र एमालेमाथि प्रहार गर भन्दा उनीहरुलाई पनि बस्ने ठाउँ चाहिएला नि । उनीहरु बस्ने त काठमाण्डौ नै हो नि । यस्तो खालको व्यवहार गर्नु गलत हो । हामी पनि चुप लागेर बस्दैनौँ । हुन त मधेशी नेताहरुबिच पनि त्यहाँ पिटापिट छ ।

एमाले अध्यक्ष केपी ओलीले बैकक बाट फर्कने क्रममा राजपालाई चेतावनी दिँदै आफूहरु प्रतिवादमा उत्रिनु नपरोस् भनेका थिए । त्यस लगत्तै नेता पाण्डेले उक्त चेतावनी दिएका हुन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने

कांग्रेस सांसदले गरे प्रदेशसभा तोडफोड

  प्रदेश ५ को प्रदेशसभामा नेपाली कांग्रेसका सांसदको विरोधका बीच प्रदेशसभा बैठकलाई निरन्तरता