सुरिलो स्वरकी धनी सितालोकसंगीतमा लाग्न सानो तिनो लगावले पुग्दैन । त्यसको लागि लगनशीलता हुनु आवश्यक हुन्छ । तर कोहीका लागि भने भगवानले पनि साथ दिदोरैछ । यस्तै अपवादका साथै भाग्यमानी गायिका हुन सिता श्रेष्ठ । उनको स्वर सुनेर सबैलाई संगीत प्रशिक्षण लिएर संगीत क्षेत्रमा प्रवेश गरेको हो की भन्ने भान हुन्छ । तर उनको कण्ठ कोईलीको जस्तो लाग्छ । प्राकृतिक रुपमा नै साह्रै मिठो उनको स्वर अहिले देश विदेशमा बस्ने प्रत्येक नेपालीको मुखमा झुण्डिने भएको छ । सानैदेखि संगीतमा रुचि भए पनि उनले औपचारिक कक्षाबिना नै यस क्षेत्रमा लागिरहेकी छिन् ।
अहिले भने देशको विभिन्न ठाउँमा भएका कार्यक्रममा स्टेज कार्यक्रमको लागि बोलाउने क्रम बाक्लो रुपमा अगाडी बढीरहेको छ । उनले हालसम्म विभिन्न लोकदोही गीतमा स्वर दिएकी छिन् । तीजको गीतमा उनले आफ्नो सुमधुर आवाज दिएकी छिन् । अहिलेसम्म १६ वटा गीतमा स्वर दिएकी उनलाई गीत गाउने अफर आउने क्रम जारी छ । यस्तै गरेर विभिन्न देशबाट पनि बोलाउने क्रम जारी रहेको र निकट भविष्यमै विदेशमा कार्यक्रमको लागि जान लागेको उनले बताएकी छिन् । नेपाली लोक गीतको आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाउन सफल गायिक विष्णु माझीको स्वरसँग मेल खाने उनलाई भविष्यमा अझै सफलता मिलोस हाम्रो शुभकामना ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले सचिवालय बैठकको यस्ता छन एजेण्डा

    स्थानीय निर्वाचनको थप समिक्षा लगायतका विषयमा नेकपा एमालेको सचिवालय बैठक आज

काठमाडौं ५ बाट चुनाव लड्ने रन्जु दर्शनाको घोषणा

    रञ्जु दर्शनाले काठमाडौं क्षेत्र नम्बर ५ बाट आगामी प्रतिनिधि सभा सदस्य

जसपाले सवै मन्त्री फिर्ता बोलायो

    सत्तारुढ जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)ले पार्टीबाट सरकारमा सहभागी सबै मन्त्रीलाई फिर्ता

रवि लामिछानेको पार्टी निर्वाचन आयोगद्वारा दर्ता, चुनाव चिन्ह गोलाकारभित्रको घण्टी

    सञ्चारकर्मी रवि लामिछानेले गठन गरेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता