सुरिलो स्वरकी धनी सितालोकसंगीतमा लाग्न सानो तिनो लगावले पुग्दैन । त्यसको लागि लगनशीलता हुनु आवश्यक हुन्छ । तर कोहीका लागि भने भगवानले पनि साथ दिदोरैछ । यस्तै अपवादका साथै भाग्यमानी गायिका हुन सिता श्रेष्ठ । उनको स्वर सुनेर सबैलाई संगीत प्रशिक्षण लिएर संगीत क्षेत्रमा प्रवेश गरेको हो की भन्ने भान हुन्छ । तर उनको कण्ठ कोईलीको जस्तो लाग्छ । प्राकृतिक रुपमा नै साह्रै मिठो उनको स्वर अहिले देश विदेशमा बस्ने प्रत्येक नेपालीको मुखमा झुण्डिने भएको छ । सानैदेखि संगीतमा रुचि भए पनि उनले औपचारिक कक्षाबिना नै यस क्षेत्रमा लागिरहेकी छिन् ।
अहिले भने देशको विभिन्न ठाउँमा भएका कार्यक्रममा स्टेज कार्यक्रमको लागि बोलाउने क्रम बाक्लो रुपमा अगाडी बढीरहेको छ । उनले हालसम्म विभिन्न लोकदोही गीतमा स्वर दिएकी छिन् । तीजको गीतमा उनले आफ्नो सुमधुर आवाज दिएकी छिन् । अहिलेसम्म १६ वटा गीतमा स्वर दिएकी उनलाई गीत गाउने अफर आउने क्रम जारी छ । यस्तै गरेर विभिन्न देशबाट पनि बोलाउने क्रम जारी रहेको र निकट भविष्यमै विदेशमा कार्यक्रमको लागि जान लागेको उनले बताएकी छिन् । नेपाली लोक गीतको आफ्नो छुट्टै पहिचान बनाउन सफल गायिक विष्णु माझीको स्वरसँग मेल खाने उनलाई भविष्यमा अझै सफलता मिलोस हाम्रो शुभकामना ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
महाभियोग निष्क्रिय भएको छैन : सञ्चारमन्त्री

    प्रधानन्यायाधीस चोलेन्द्र शमशेर जबरामाथिको महाअभियोग प्रस्ताव निष्क्रिय भएको पत्र संसद सचिवालयले

राणालाई छेक्न बारका वकिल सर्वोच्च गेटमा

    प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्रशमशेर राणालाई सर्वोच्च छिर्न नदिन बारका वकिलहरू गेटमा बसेका छन्

महन्थ ठाकुरलाई राष्ट्रपति बनाउने काङ्ग्रेको तयारी

    अबको राष्ट्रपति कसलाई बनाइएला भन्ने जिज्ञाशा सर्वत्र प्रकट भएको छ ।

गठबन्धनको बहुमत पुगेन, यस्ताे छ प्रतिनिधिसभाकाे हिसाबकिताब

    मंसिर ४ गते सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा सदस्य निर्वाचनको