भूमाफियाको कब्जामा क्याबिनेट,यसरी गरियो सचिबको सरुवाआज बुधवार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले कृष्णराज देवकोटालाई भूमिसुधारबाट आपूर्ति,शभ्भु कोइरालालाई भूमिसुधार, कृष्णराज बिसीलाई खानेपानी तथा सरसफाई,महेश्वर न्यौपानेलाई पर्यटन सचिवमा सरुवा गरेको छ । सचिब देबकोटा भूमाफियाको दबाब पछी सरुवा भएका हुन् र भूमिसुधारमा शम्भु कोइरालालाई उनीहरुकै योजना बमोजिम सरुवा गरिएको श्रोतको भनाइ छ ।

झापामा रहेको सयौ बिगाहा जग्गा भूमाफियाले कब्जा गर्न खोजेका थिए। जसमा सचिब देवकोटा तगारो बनेपछी उनलाई सरुवा गरिएको हो। जुन जग्गाको मूल्य मात्र अर्बौ पर्न आउछ । त्यहि जग्गा कब्जा गर्न सचिब कोइराला लाई त्यहाँ लगिएको बुझिएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने