संसदमा एमालेको सेखी झार्ने गरी देउवाले के-के बोल्दैछनप्रमुख बिपक्षी दल एमालेले आफ्नो धुवादार बिरोध गरेकोमा त्यसको प्रतिबाद गर्दै प्रधानमंत्रीले संसद बाटै कडा जवाफ दिदै छन। प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले आफूले भारत भ्रमणको क्रममा दिएको अभिब्यक्तिलाई लिएर विरोध सुरु गरेको प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेलाई जवाफ दिने भएका छन ।
उनले ब्यवस्थापिका संसदको बैठकमार्फत प्रमुख प्रतिपक्षी दललाई जवाफ दिने तयारी गरेका हुन । आफ्नो भारत भ्रमणको विषय बस्तु बारे संसदलाई जानकारी गराउन र एमालेको विरोधको जवाफ दिन प्रधानमन्त्री देउवाले सभामुख ओनसरी घर्तिसँग बोल्ने समय लिएका छन ।
नेकपा एमालेले प्रधानमन्त्रीले भारत भ्रमणको क्रममा संविधान संसोधनमा दुई तिहाई बहुमत पु¥याउन नसक्दा पास नभएपनि भविष्यमा दुई तिहाई बहुमत पु¥याएर संसोधन गर्ने प्रतिबद्धतासहितको अभिब्यक्ति दिएका थिए । जसलाई एमालेले संसद, संविधानसभाको अपमान गरेको र नेपालको आन्तरिक मामिलालाई अन्तर्राष्ट्रिय करण गरेको आरोपसहित विरोध गरेको छ ।
कांग्रेसले भने भारतीय प्रधानमन्त्रीको जवाफमा नेपालको बास्तविकता भनेको भन्दै त्यसको बचाऊ गर्दै आएको छ । अझ कतिले त देउवाको बिरोध गर्दै पुत्ला समेत जलाएका छन्।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यसरी हुन सक्छन् एमाले–माओवादीको केन्द्रदेखि प्रदेशसम्म सरकार

    नेकपा माओवादी केन्द्रले सरकार गठनबारे सबै विकल्प खुला राख्ने निर्णय लिएपछि

यी हुन् एमालेबाट चुनिनसक्ने समानुपातिकका सांसदहरू

    ४ मंसिरमा सम्पन्न प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनको मतपरिणाम अन्तिम

महन्थ ठाकुर र सीके राउत लाई फकाउँदै देउवा

  मंसिर ४ गते सम्पन्न चुनावको मतगणना अन्तिम चरणमा पुगेको छ । हाल

कांग्रेसकै नेतृत्वमा सरकार बन्छ : डा. शेखर कोइराला

  नेपाली कांग्रेस नेता डाक्टर शेखर कोइरालाले कांग्रेसकै नेतृत्वमा सरकार बन्ने बताएका छन्