जाँडले लठ्ठ भएका मालपोतका नायब सुब्बालाई प्रहरीले दिउँसै समातेर यसरी जाक्योआर्थिक अनियमिता हुने मालपोत कार्यालय कञ्चनपुरका कर्मचारी दिउँसै अर्थात कार्यालय समय भित्रै मदिरा सेवन गरेर कार्यालय जाने गरेको पाईएको छ । जिल्ला मालपोत कार्यालय कञ्चनपुरमा कार्यरत नायब सुब्बा धर्मराज जोशी मदिरा सेवन गरेर कार्यालय आएको पाईएको छ । नासु जोशीले कार्यालयमा सेवाग्र्राहीलाई दुःख दिएको भन्दै प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । वडा प्रहरी कार्यालय महेन्द्रनगरको टोलीले आइतबार दिउँसो कार्यालय समय भित्र नासु जोशीलाई कार्यालयबाटै पक्राउ गरेको हो ।

वडा प्रहरी कार्यालय महेन्द्रनगरका इन्चार्ज प्रहरी निरीक्षक टक्कर स्वाँरले मदिरा सेवन गरी सेवाग्राहीलाई दुःख दिएको गुनासो आएपछि जोशीलाई नियन्त्रणमा लिएको बताए । मालपोत कार्यालयका प्रमुख मालपोत अधिकृत गोविन्द प्रसाद अधिकारीले सेवाग्राहीको पटक÷पटकको गुनासो पछि जोशीलाई सम्झाई बुझाई गर्दा समेत मदिरा सेवन गर्न नछोडेपछि बाध्य भएर कारबाही प्रक्रिया अगाडी बढाइएको बताए ।

नायब सुब्बा जोशी मदिरा सेवन गरेर कार्यालय आउने र सेवाग्राहीको काम नगर्ने गरेको पाइएपछि यसअघि आफुले कानुनी कारबाही गर्ने चेतावनी दिएको बताउदै प्रमुख मालपोत अधिकृत अधिकारीले जोशीले मापसे सेवन गरे÷नगरेको परिक्षण गरी आवश्यक कारबाही अगाडी बढाउने बताए । जोशीलाई वडा प्रहरी कार्यालयले नियन्त्रणमा राखेको छ । जोशीको मपासे परीक्षण गरि कार्बाही गरिने बताए ।

सरकारले धुम्रपान तथा मध्यपान नियन्त्रणका लागि सरकारी कार्यालय भित्र, परिसर अथवा बाहिर पनि बिक्रि वितरण एव सेवनमा रोक लगाए पनि सरकारी कर्मचारीबाटै ऐन ठाडै उलङघन गरिएको छ । सरकारी कर्मचारी नै दिउँसै कार्यालय समयमै मदिरा सेवन गरेर लठ्छ बनेपछि सेवाग्राही समेत मारमा परेका छन् । भने सरकारले दिएको निर्देशन पालना नगरेको स्वत देखिएको छ ।

घुस खाने अड्डाकै रुपमा विकसित कार्यालयका कर्मचारीले कार्यालयमा अवैध रुपमा घुस खान नपाएपछि मदिरा सेवन गरेर चित्त बुझाउन नयाँ ट्कि अघि सारेको सेवाग्राहीको आरोप छ । जोशीको आइतबारै स्वास्थ्य परिक्षण गर्दा मदिराले लठ्ठ भएका थिए । मदिरा सेवन गरेको विषयलाई लिएर प्रहरीले कञ्चनपुरका प्रमुख जिल्ला अधिकारी समक्ष पेश गर्दै जरिवाना गरेर छाड्ने तयारी गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सत्यमोहनको निधनमा सरकारले एक दिन सार्वजनिक विदा दिने

    शताब्दी पुरुष सत्यमोहन जोशीको निधनमा शोक व्यक्त गर्दै सरकारले सार्वजनिक विदा

मलाई थप सरकार चलाउनु छैन, संसद विघटन हुन्छ : प्रधानमन्त्री ओली

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले आफूलाई सरकार चलाउन मन नलागेकाले विश्वासका मत नलिएको

प्रधानमन्त्री ओलीले भोलि धरहराको उद्घाटन गर्ने

  २०७२ सालको बिनाशाकारी भूकम्पले ढालेको धरहरा उठेको छ अर्थात धरहराको पुनर्निर्माण सम्पन्न

प्रधानमन्त्री ओलीलाई तीनतिरको तनाव

  संघीयतामा प्रदेश बलियो भएर तिनले आफ्नो भाग्य र भविष्यको फैसला गर्न पाउनुपर्ने