देउवाको बिरोधमा विमानस्थलमा उर्लिदै भीड,यसरी देखाइने भो कालो झण्डाभारतको भ्रमण सकेर केहि बेर पछी स्वदेश फर्कन लागेका प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवालाइ स्वदेश उत्रिएलगत्तै कालो झण्डा प्रदर्शन गरी विरोध जनाइने तयारी भएको जानकारीमा आएको छ। भारतको पाँचदिने औपचारिक भ्रमण सम्पन्न गरी प्रधानमन्त्री देउवा आज आउदैछन्।त्यहि मौकामा राष्ट्रघातका काम गरेको भन्दै उनलाई कालो झण्डा देखाउने तयारी भएको हो।

भारत भ्रमण सफल र उपलब्धिपूर्ण भनी सत्तापक्षबाट दाबी गरिए पनि विपक्षीहरुबाट भ्रमणको क्रममा भए-गरेका काम तथा अभिव्यक्तिको व्यापक आलोचना गरिएको छ । यसैक्रममा विप्लव नेतृत्वको माओवादीले एयरपोर्ट उत्रिँदा कालो झण्डा प्रदर्शन गरी विरोध जनाउन लागेको हो ।
प्रधानमन्त्रीको विरोध गर्न विमानस्थल क्षेत्रमा माओवादी कार्यकर्ताहरु विभिन्न रुपबाट भेला भएका छन् भने यसको सुइँको पाएपछि सुरक्षा निकायले पनि विमानस्थल आसपास सुरक्षा व्यवस्थामा थप कडाई गरेको बुझिएको छ ।
देउवासहितको टोली आज राति ८ बजे काठमाडौं आइपुग्ने परराष्ट्र मन्त्रालयले जनाएको छ। र त्यहि बेला उनलाई कालो झण्डा देखाईने छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्

एमाले-माओवादी ब्युँताउने सर्वोच्चको फैसला त्रुटिपूर्ण : वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीले एमाले र माओवादी केन्द्रलाई पूर्ववत अवस्थामा