देउवा सरकार ढाल्न एमाले लागेको सुइँको पाए पछी निधीले केपी र माधबको यसरी खोले पोलदेउवा सरकार गिराउन भित्र भित्रै खेल खेल्न एमालेका नेताहरु लागेको चाल पाए पछी नेपाली कांग्रेसका कार्यबाहक सभापति विमलेन्द्र निधिले प्रतिपक्षी एमालेका नेताहरुको पोल खोलेका छन् ।

प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाको भारत भ्रमणको विषयलाई नेता कार्यकर्ता परिचालन गरी अनावश्यक रुपमा उचालिरहेको बुझाईमा रहेका निधीले आज पार्टी कार्यालय सानेपामा पत्रकार सम्मेलन गरी एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीको पोल खोलेका हुन् । उनले ओली उत्तरी छिमेकी चीनसँग मिलेर देशका परिवर्तन उल्ट्याउने षडयन्त्रमा लागेको तथ्य बाहिर ल्याएका हुन् । निधिले एमाले अध्यक्ष केपी ओलीको चीन भ्रमण र वरिष्ठ नेता माधव नेपालको उत्तर कोरिया भ्रमण आपत्तिजनक रहेको बताए । उनले ओलीले चीन भ्रमणको बेला संघीयताको विरोधमा चिनियाँ नेताहरुसँग छलफल गरेर नेपालको शीर निहुर्याएको उनको टिप्पणी छ । एमाले भारतले नपत्याए पछी अन्य शक्ती केन्द्र संग खुराफात गर्न थालेको निधीको भनाइ थियो। एमालेले भ्रमणका क्रममा प्रधानमन्त्री देउवाले संविधानका विषयमा दिएको अभिव्यक्तिले नेपालको शीर निर्हुयाएको भन्दै कडा आलोचना गर्न थाले पछी निधीले त्यसको काउन्टर दिएका हुन्।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले अध्यक्ष ओलीको शरणमा वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीको अध्यक्ष बनेका वामदेव गौतम एमाले अध्यक्ष

म पुरानो डाइभर हुँ नि : अध्यक्ष ओली

    नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली धान रोपाईंमा सहभागी हुुनुभएको

विवादित मन्त्री विमलाले दिइन् राजीनामा

    लुम्बिनी प्रदेशकी स्वास्थ्य राज्यमन्त्री विमला खत्री वलीले पदबाट राजीनामा दिएकी छन्

एमाले-माओवादी ब्युँताउने सर्वोच्चको फैसला त्रुटिपूर्ण : वामदेव गौतम

    नेकपा एकता राष्ट्रिय अभियान पार्टीले एमाले र माओवादी केन्द्रलाई पूर्ववत अवस्थामा